Перейти до змісту

Хабар в нашому житті і приколи з ним


Kostefan

Рекомендовані повідомлення

, Lovetstiney, панове, подивіться на назву теми та розділ. Знайдіть у іншому, більш серйозному розділі відповідну тему (цю, наприклад), або створіть нову і там висловлюйте своє обурення. До модераторів прохання почистити останні повідомлення

дядьку, в темі вказано: хабарі і .... я й написав про ситуацію з хабарем, тема ж не звучить приколи з хабарами, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж колись давно мала прикол з лікарем з 2-гої лікарні, зробили мені операцію на апедицит (операція прошла без ускладнень, післяопераційний період теж). Але мама щодня щедро "дякувала" лікарю за належний догляд(це було моє перше серйозне попадання в лікарню, і мама дуже переживала). От лежу я, додому хочу страшно,мені 18, на дворі літо, а я в палаті загаряю))) Вже повиписували тих хворих що оперували після мене, а я ще лежу...Прошусь в лікаря додому, а він каже: ще полежи. От одного разу на загальному обході, питаю: лікарю, коли ви вже мене випишете? На що він відповідає: таку красуню поки ще ні за які гроші не випишем, на що я при всіх сказала : а я вам гроші більше не пропоную. Лікар почервонів, після того як вийшов з палати, зайшла медсестра і сказала що через 20 хвилин можу підійти до старшої медсестри за випискою. З лікарем після того, я так і не бачилась)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...