Перейти до змісту

Термос - який і де придбати?


BanderaLutsk

Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба в термосі 1л. (сила тяжіння штука невблаганна)

Хто знає де можна придбати якісний термос за доступною ціною?

Цікавлять магазини і торгові точки в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ "Караван" або точки з посудом на Варшавці Vinzer за ціною +-200 грн. Там же рекомендували продавці Бергоф і Бергнер.

Tatonka 175 грн., Campus і ще кілька в "Альпіністі" на Винниченка.

Зупинилась на Тatonka. Вже випробували. Чай гарячий і смачний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 3-ох місяців користуюсь ось таким Бохманом на 1 л. Можна використовувати і для гарячих обідів, так як викручується широка і вузька горловина. недоліків не помічено. При морозі в -10 чай/глінтвейн до обіду гарячий. Ціна орієнтовно 110 грн. на варшавці точки з посудом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tatonka

Приготував чай в такий термос в Луцьку, а майже за добу, в Карпатах, він був ще гарячий і смачний. Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vinzer вже більше двох років , але в старому виді )

Кажуть в "новій буді " не прикольний

а на рахунок "смачний "- це залежить від рецепту чая)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавці на кількох торгових точках рекомендували шукати Вінзер "старого вигляду". На нові часті нарікання-одразу гріється термос ззовні, не тримає температуру.

Раз така темка, спитаю...підкажіть, де придбати чохол на термос)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 3-ох місяців користуюсь ось таким Бохманом на 1 л.

теж брав такий. в ТЦ "Гостинець". не знаю точну назву магазинчику, але - на першому поверсі, де посуд продають.

всьо гуд! тримає добре ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікавить кришка до термоса А-Плюс 1л (на фото). Підскажіть, будь-ласка,чи є вони в продажі окремо, якщо є, то де?

На ринку не бачив (мо пропустив/не помітив), а по магазинах не ходив.

ПС. Можливо в кого є б/у - домовимся.

post-13697-0-08850300-1360661451_thumb.j post-13697-0-02916500-1360661459_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний китайський, металевий зовні і в середині. Тримає цілу добу, реально відкрив через добу чай мало не кипяток. Надійний як танк + недорогий.

post-18399-0-14188900-1360663962_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чохол для термоса штука теж хороша, тому що залізний швидко "натягує" холод зовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

з однієї статтіі, перекладеної автоматом:

Якщо при купівлі термоса вас усе влаштувало, то не полінуєтеся перевірити термос в домашніх умовах. Залийте в нього гарячої води. Деякі фахівці взагалі не рекомендують заливати в термос крутий окріп, довговічніше використовувати воду температури до 90о. Да-да, а чим ще перевіряти термос. Води має бути максимальне багато (повний робочий об’єм колби). Якщо в течії 15 хвилин (10 хвилин для термоса об’ємом більше 1,5 літрів) стінки термоса нагрілися – повертаєте його в магазин з формулюванням “не тримає тепло”. Це шлюб. Допустимий нагрів внутрішнього ковпачка термоса (пробки).

І не варто соромитися повертати шлюб, може станеться і таке, що термос з гарячим чаєм візьме та і врятує вам одного дня життя. Вибирайте термос правильно!

:0024:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

хто бачив де можна купити дешеві термоси на о,5л? і по якій ціні. буду безмежно вдячний за наводку куди рушати в пошуках. (можно і китайський, щоб не шкода якщо він втратиться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайщина noname - 50/50 розгерметизується і стане куском металолому за місяць. Як варіант - китайщина типу "бренд" - А-плюс. Рекомендую заглянути в магазичик "від 1 гривні" біля з'їзду на "тьощин язик", як їхати з сторони центру, в них буває. Ще магаз такого плану є на Варшавці в центальному приміщенні ринку, вхід на 1 поверсі з сторони рядів з інстументом-рибальським.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.google.com.ua/search?redir_esc=&client=tablet-unknown&hl=ru-RU&oe=utf-8&safe=images&q=wellberg+%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D1%81&source=android-browser-suggest&qsubts=1438516817782&devloc=0#imgrc=uNXs1W52Y6NY1M%3A

Магазин Місток на розі кравчука-воїнів інтернаціоналістів, сусідній магазин рибалка, магазин кльово на волі, фішер на волі.

Особисто собі купляв в містку, на зимову рибалочку тягаю з собою ось такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.u..._28101/p179382/

маю такий, тільки об’эм більший.

я його брав за 120гр по акції рік назад в фокстроті, я був здивований якістю і герметичністю

запарив чай, збігали на говерлу, на вершині відкрили, кип’яток як тільки з чайника.

мені сподобався, взяв одному дядькові на подарунок і другому, всі задоволені.

і беру на рибалку інколи, звечора запарив кави, зранку ще досить гаряча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто бачив де можна купити дешеві термоси на о,5л? і по якій ціні. буду безмежно вдячний за наводку куди рушати в пошуках. (можно і китайський, щоб не шкода якщо він втратиться)

На складах Карпенка-Карого, по їїх території направо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без образ чи ще що,

я щось не довіряю термосам з наржавійки(можливо попадав на неякісні),

але мав три штуки(дешевий середній і дорогий) жоден не тримав стільки як з скляною колбою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без образ чи ще що,

я щось не довіряю термосам з наржавійки(можливо попадав на неякісні),

але мав три штуки(дешевий середній і дорогий) жоден не тримав стільки як з скляною колбою.

Те, скільки тримає тепло залежить і від об"єму.

Розповім про свій досвід...

Мала я радянський 1 л термос, який тримав тепло близько доби. Була з ним обережною, але побився( Потім придбала середньої цінової категорії - за декілька годин чай ставав холодним. Думала, що всі термоси сучасні фігня)

Переконали купити якісний - тримає близько доби і не б"ється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...