Перейти до змісту

[Порада-ПК] допоможіть визначити причину глюка


pashtik

Рекомендовані повідомлення

Така проблема, комп небачить вінта, а після деяких маніпуляцій: (вимикаю живлення, перекидаю молекси та переставляю сату в будь-який інший роз!єм) вінт з!являється!

Ще буває так: сидиш працюєш комп.просто завмирає, і не реагує на будь-які маніпуляції-перезагрузка не помагає тільки маніпуляція з перекидання роз!ємів!

WD500GB green, Win7.

Що це може бути? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може що трапилось з контролером. Подивись на конденсатори чи не подуті і під час роботи перевір на дотик температуру мікросхем біля портів сата на материнці.

Особисто в мене був такий випадок, шо вінт глюкавив до тих пір доки я його не повісив на окрему гілку молексів.

Раджу також перевірити на іншому БЖ. Помінятися з кимось на деякий час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може сата кабель тра поміняти?

мені долпомогло вирішити саме такуж проблему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роз!єми, всі працюють відмінно, нічого не гріється, на окрему гілку сату вішав, бо теж думав може не вистачає живлення.... я думаю що БЖ, бо бж не накращої якості, найдешевший Logic Power 400W купувався з корпусом за 275грн.

але БЖ не гружу так сильно, відео інтегроване, повітряний потік не гарячий.. Конденсатори не вздуті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість - переставити вінт в інший компьютер і там поганяти, тоді більш-меньш визначиться, хто глючить: вінт, чи материнка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА, я таке теж планував зробити, але цей глюк перший раз виник з пів року назад, при проведенні тих маніпуляцій, копм пропрацював пів року, а тепер знову такий глюк, не хочеться давати комусь на пів року вінт....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміна шлейфу Сата скоріше всього вирішить проблему. Кілька разів своїм клієнтам робив заміну "дешевого червоненького" ноунейм шлейфа на дорожчий. Крім того жорсткі диски завжди бажано садити на окремий шлейф живлення (бажано без перехідників).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

щоб не створювати тему опишу проблему тут: на компютері стоїть два вінчестера. на одному віндовс хп а другий під файли при запуску компютера в біосі збивається вибір вінчестера така проблема буває раз на тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така проблема, комп небачить вінта, а після деяких маніпуляцій: (вимикаю живлення, перекидаю молекси та переставляю сату в будь-який інший роз!єм) вінт з!являється!

Ще буває так: сидиш працюєш комп.просто завмирає, і не реагує на будь-які маніпуляції-перезагрузка не помагає тільки маніпуляція з перекидання роз!ємів!

WD500GB green, Win7.

Що це може бути? Дякую!

таке саме спостерігаю деколи... вимикаю з розетки потім вмикаю і так 2-3 рази, і все працює...

але у мене це тоді коли не вмикаю комп 5-7днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке саме спостерігаю деколи... вимикаю з розетки потім вмикаю і так 2-3 рази, і все працює... але у мене це тоді коли не вмикаю комп 5-7днів

Би заміряти напругу по лініях 12 В і 5 В, відхилення напруги по лінії 12 В дозволяється на +/-10%, 5В на +/-5% якщо з напругою все норм то мамка скоріш за все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не створювати тему опишу проблему тут: на компютері стоїть два вінчестера. на одному віндовс хп а другий під файли при запуску компютера в біосі збивається вибір вінчестера така проблема буває раз на тиждень

заміни батарейку, можливо вона сідає або глюкавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...