Перейти до змісту

Продам кросівки Nike Free Run 2


Yurec

Рекомендовані повідомлення

Популярна тенденція мінімалізму і легкості у новому сезоні втілилася ще в одній лінійці бігового взуття - Nike Free Run 2. Ці кросівки вже оцінили багато покупців, серед яких і спортсмени-аматори й ті, хто купував їх для звичайної щоденної ходи.

Свобода і захист

Біг босоніж - найприродніший вид фізичної активності, що прийшов до нас з глибини століть. На жаль, в нашому урбанізованому світі ми не можемо собі дозволити щодня ходити або бігати босоніж, оббігаючи бруд або бите скло на дорозі. А значить, потрібно спробувати знайти взуття, яка буде поєднувати в собі захист і свободу. Для цього і були створені Nike Free Run 2. Технологи та інженери Nike доклали безліч зусиль, щоб нові кросівки максимально забезпечували свободу руху стопи, при цьому захищали її від ударних навантажень і можливих травм.

Пара слів про підошву

Гнучка і тонка підошва нових Free Run 2 максимально повторює всі рухи стопи. Це досягається завдяки глибоким вигинам і унікальному легкому матеріалу Phylite, який з'єднує підошву і протектор, але з боку підошва виглядає як цілісна конструкція. Підошва відрізняється пружністю і міцністю. Особливий дизайн амортизатора в п'яткової частини нейтралізує ударні впливи на стопу, оберігаючи зв'язки і суглоби від можливих травм. Шкарпеткова частина сконструйована таким чином, що у поштовху максимально задіяна вся передня частина стопи аж до пальців. Така біомеханіка тренує навіть ті м'язи ніг, які не задіяні при бігу в звичайних кросівках.

Саме тому в перший час ноги можуть втомлюватися після пробіжки більше звичайного. Усунути цю неприємність досить просто - потрібно просто дати своїм стопам час звикнути до Nike Free Run 2. Підметка виконана зі зносостійкої BRS 1000 карбонової гуми. У ключових зонах підметка посилена сегментами, що забезпечують міцність і добре зчеплення.

Зручність і комфорт

Верхня частина кросівок виконана з сітчастого матеріалу. Він чудово вентилюється і забезпечує відведення зайвого тепла і вологи від стопи. Жорсткість конструкції додають тонкі і гнучкі смужки з синтетичного матеріалу, а також внутрішні вставки, що щільно облягають ступню. Кросівки дуже зручно сидять на нозі, не утрудняють рухів, але при цьому забезпечують необхідну стабільність. Додатковий комфорт забезпечує безшовна устілка. Асиметрична шнурівка знижує навантаження на верхню частину стопи, завдяки чому в цих кросівках буде особливо зручно володарям стопи з високим підйомом.

Відео про кросівки Nike Free Run 2 -

3D зображення кросівок Nike Free Run 2 http://store.nike.co...pbid=1017067792

Розмір наш 42 (Є тільки ці)

Колір – чорний, як на фото

Ціна – 350 грн

тел. 0935323822

post-6770-0-21407500-1356078014_thumb.jp

post-6770-0-36086000-1356078031_thumb.jp

post-6770-0-32235200-1356078042_thumb.jp

post-6770-0-32741800-1356078053_thumb.jp

post-6770-0-10374400-1356078071_thumb.jp

post-6770-0-93323800-1356078086_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вроді як більше підходить, я просто перший ролик який попався під руку той і втулив в опис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вроді як більше підходить, я просто перший ролик який попався під руку той і втулив в опис.

Мається на увазі, що у тебе репліка, а не орг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нравиться піди купити в іншому місціі де буде написано оригінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нравиться піди купити в іншому місціі де буде написано оригінал.

Хіба я казав, що неподобається? Якщо якісно зроблено то цілком адекватна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за різкість, але блін, що не поставлю на продаж, куча коментаторів, а все що мені треба це продати. А тут ще відписуй кожному на його роздуми на тему мого товару. На фото видно, що зроблено нормально. Взагалі, це мій розмір, не продам, собі лишаться, хоча є вже 2 бажаючих глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Річ втім, що це дещо завуальнований продаж.

Можна ж в заголовку чітко вказати що це клон\лєвак\підробка

Шикарний опис, лінк на store.nike.com, але ж це все зовсім не стосується кросівок у топіку, що передерті з genuine Free Run 2...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони робляться на одному підприємстві, ваші оригінали і ці. Я так не був, але китайці стверджують саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

42 знову в наявності, 43 продані.

Кому треба під замовлення можу привезти конкретний розмір - завдаток 50 грн і місяця до 1,5 очікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 знову в наявності, 43 продані.

Кому треба під замовлення можу привезти конкретний розмір - завдаток 50 грн і місяця до 1,5 очікування.

Які кольори мо привезти? Ціна при завдатку менша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

в наявнсті 2 нові пари. фото додаються. розмір в обох 43. Зверніть увагу на довжину стєльки-27,5см (маломірки).

Ціна 350 грн.

0935323822-Юрій

post-6770-0-25049300-1368560334_thumb.jp

post-6770-0-27129100-1368560343_thumb.jp

post-6770-0-31601500-1368560355_thumb.jp

post-6770-0-20250900-1368560367_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...