Перейти до змісту

Де купити шкільну форму?


konva

Рекомендовані повідомлення

Де крім базару купити дівчачу підліткову шкільну форму, може є в нас якийсь магазин що я не знаю, бо на вихідних обходили весь базар і ні фіга. Де ви купуєте форму? Хтось порадив їхати в Київ-я в шоці-кажуть гарний та одиничний екземпляр одягу шукай лише в Києві-згідна-але шкільна форма??? А де ви одягаєтеся? може хтось порадить класну швачку? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де крім базару купити дівчачу підліткову шкільну форму

а зачем в разных форумах один и тот же пост?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може дівчата тіко Woman читають

Не тіко, але... :). В там-тамі висять різного розміру форми, але вони мені не подобаються. В Пелікані точно є, ще й вельветові, симпатичні, але не звернула уваги, чи є підліткові розміри. В Цумі є все те саме, що на базарі, але ще десь ближче до навчання буде шкільний ярмарок :), от тільки де? То треба шукати оголошення по місту. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дик, ШЯ робляться або на авангарді, або під ЦУМом, або в палаці учнівської молоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в центрі борду з рекламою шкільного ярмарку в Палаці учнівської молоді, але не звернув увагу на дати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, в палаці піонерів була-все з базару, ;) прийдеться шити, а так не хотілося лишні гроші викидати, бо "лишніх" грошей не буває!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, в палаці піонерів була-все з базару, :D прийдеться шити, а так не хотілося лишні гроші викидати, бо "лишніх" грошей не буває!

А в там-тамі не дивилась? В Пелікані, Тигресі, Троянді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...