Перейти до змісту

Презервативи Protector


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

ціна за 1 шт. - 1грн.

термін придатності до лютого 2013 року- тому розраховуйте свої сили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене дома такіх коробка лежить...штук 80...дістались безкоштовно(вам я думаю також)....ці презервативи не для продажу...їх роздають просто так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 коп- 1 шт

от і що можна говорити коли люди навіть на тому що їм дають безкоштовно хочуть "зрубати" грошей, ВАМ НЕ СОРОМНО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 коп- 1 шт

от і що можна говорити коли люди навіть на тому що їм дають безкоштовно хочуть "зрубати" грошей, ВАМ НЕ СОРОМНО?

ти що проповіді мені намагаєшся читати, чи ти вирішив мене вчити жити, а можливо ти пі......нув, аби хтось сказав-який ти молодець???? Я що, затронув твої моральні принципи в цій темі??? То ти хлопче почни з Початку- піди у ВРУ -скажи хай ділом займуться (вони ж мабуть теж не знають що їм стидно має бути). Після цього піди по міських і сільських головах та чиновниках- скажи хай перестануть хабарі брати, нехай держ службовці виконують покладені на них функціїї за зарплату, а не за хабарі. сВЯТИМ отцям як на Мерсах катаються - не забудь нагадати, чому вони життя посвятили. Чи злодіям, ґвалтівникам……

Мені продовжити список???????

То якого милого – ти мені моралі читаєш, за те що я намагаюсь продати якусь річ, яка дісталась мені дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці презервативи не для продажу...їх роздають просто так

в одні руки по 80 "коробок" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці презервативи не для продажу...їх роздають просто так

в одні руки по 80 "коробок" ?

ні, взагаліто в коробці їх 100 шт....залишилось десь 80....в мене їх 2 коробки було, друг пігігнав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 коп- 1 шт

от і що можна говорити коли люди навіть на тому що їм дають безкоштовно хочуть "зрубати" грошей, ВАМ НЕ СОРОМНО?

ти що проповіді мені намагаєшся читати, чи ти вирішив мене вчити жити, а можливо ти пі......нув, аби хтось сказав-який ти молодець???? Я що, затронув твої моральні принципи в цій темі??? То ти хлопче почни з Початку- піди у ВРУ -скажи хай ділом займуться (вони ж мабуть теж не знають що їм стидно має бути). Після цього піди по міських і сільських головах та чиновниках- скажи хай перестануть хабарі брати, нехай держ службовці виконують покладені на них функціїї за зарплату, а не за хабарі. сВЯТИМ отцям як на Мерсах катаються - не забудь нагадати, чому вони життя посвятили. Чи злодіям, ґвалтівникам……

Мені продовжити список???????

То якого милого – ти мені моралі читаєш, за те що я намагаюсь продати якусь річ, яка дісталась мені дарма.

все набагато простіше,почни з себе і витягни з ока колоду а тоді вже суди інших... а мені здається зробити комусь добро набагато цінніше за ті 20 рублів, які ти не заробиш, тим більше що і не втратиш матеріально -НІЧОГО! бажаю успіхів, і пам"ятай що Батьківщина починається з тебе!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...