Перейти до змісту

leonon

Рекомендовані повідомлення

1347792045_kinopoisk.ru-Pieta-1962300.jpg

Жанр: драма Год: 2012 Страна: Южная Корея Режиссёр: Ким Ки Дук В ролях: Чо Мин Су, Ли Чжон Чжин, У Ки Хон

Новый фестивальный фильм самого известного корейского режиссера уже собрал 5 наград, в том числе Золотого Льва, и теперь начинает мировой прокат.

Рваная, горькая история о тридцатилетнем Кан До, зарабатывающим на жизнь тем, что калечит людей ради денег по страховке. Его ненавидят и боятся, проклинают, но все равно подписывают черный контракт. Для них он «дьявол, искушающий людей деньгами», они для него – визгливая пища.

Однажды на улице к нему подходит странная женщина и опускается на колени. Она готова терпеть любую боль и издевательства, только бы он позволил ей остаться рядом. Потому что это она бросила его когда-то, это из-за нее он вырос чудовищем, она его мать.

В названии Ким Ки Дук ссылается на скульптуру Микелеанджело «Оплакивание Христа». Термин «pieta» (жалость. ит.) означает образ Богоматери с телом Сына на руках.

Фільм не вразив, надто натягнуто і банально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А мені фільм сподобався, якби я не знав хто був сценаристом та режисером фільму, то у його кінці, я би з впевненністю сказав би, що це Кім Кі Дук.

Фільм як раз у його стилі, не передбачуваність присутня майже у кожному кадрі. І життя. Життя, як таке жорстоке з людиною де люди самі у цьому винні.

Якщо Ви подивилися тільки саме цей перший фільм Кім Кі Дука, тому не варто казати що фільм повна фігня. Подивісться для початку фільм "Весна, Літо, Осінь, Зима та знову Весна".

І ще, фільм П*єта мені нагадав один з фільмів цього режисера під назвою "Мрія".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А мені фільм сподобався, якби я не знав хто був сценаристом та режисером фільму, то у його кінці, я би з впевненністю сказав би, що це Кім Кі Дук.

Фільм як раз у його стилі, не передбачуваність присутня майже у кожному кадрі. І життя. Життя, як таке жорстоке з людиною де люди самі у цьому винні.

Якщо Ви подивилися тільки саме цей перший фільм Кім Кі Дука, тому не варто казати що фільм повна фігня. Подивісться для початку фільм "Весна, Літо, Осінь, Зима та знову Весна".

І ще, фільм П*єта мені нагадав один з фільмів цього режисера під назвою "Мрія".

Таки переглянув я їх досить давно :), де ви побачили в моєму висловлюванні "що фільм повна фігня" ?:), а от "Весна, Літо, Осінь, Зима та знову Весна" - мене дійсно приємно вразив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...