Перейти до змісту

ЗИМОВІ ЧЕРЕВИКИ Б/В


valerija

Рекомендовані повідомлення

Потрібні зимові черевики 42 розміру для безпритульного чоловіка. Можливо, в когось є якісь старі черевики, без дирок та тріщин (які ви хотіли вже давно викинути, та було шкода). Зі взуттям для безпритульних дуже велика проблема, особливо такого розміру.

Той чоловік, що попросив, ходить у кросівках, а на вулиці мороз. Навіть таким людям треба допомагати, адже піклуючись про них, як говорить Господь: "... Мені зробили".

Звертатися за тел: 0950376700, Валерія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже маю черевики для безпритульного. Завтра передам, якщо побачу його. Дякую Миколі з Луцька!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже маю черевики для безпритульного. Завтра передам, якщо побачу його. Дякую Миколі з Луцька!

хай носить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня есть тоже какието зимние, гдето на размер ступнпи 27 см, а какой это размер ботинка - не знаю, на ботах написано 43...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні зимові черевики 42 розміру для безпритульного чоловіка. Можливо, в когось є якісь старі черевики, без дирок та тріщин (які ви хотіли вже давно викинути, та було шкода). Зі взуттям для безпритульних дуже велика проблема, особливо такого розміру.

Той чоловік, що попросив, ходить у кросівках, а на вулиці мороз. Навіть таким людям треба допомагати, адже піклуючись про них, як говорить Господь: "... Мені зробили".

Звертатися за тел: 0950376700, Валерія

Хай тебе Бог береже...... :_25: :_25: :_25: :_25: :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...