Перейти до змісту

Моє захоплення фотошоп!


Есперанто

Рекомендовані повідомлення

А кроме техдизайна что еще могешь?

Це не техдизайн! Нажаль, на відміну від фотошопа, знання та практичні навики наприклад в Сorel draw поки що поверхові! :0157:

Так само поверхово знаюсь і в відеоредакторах proshow producer та sony vegas pro 11...Так, забавляюсь для себе, але поки що до професійного рівня далеко!

А что это тогда если не техдизайн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор +100500. Шикарно! Тримати в тому ж дусі. А звідки натхнення черпаєте? Як воно,з чого? Звідки в голові з"являється?

Підписуююся під кожним словом.Теж вразила найбільше.

( Первая картинка пост #6, моментально вызвала ассоциацию и дала название - "Крысолов".

и она настолько сильная, что после неё там же снежные бабы не смотрятся,

хотя проходят вариантом. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше б реалізму

(даже не придивляючись можна сказати які об'єкти вставлені.)

стосовно першого, наприклад 1 робота

враження складається що мужик в повітрі завис

тому, що важко уявити що серед таких малоетажок є такий хмарочос з якого був би такий краєвид.

і т д.

- Розвивайся, завжди прагни пізнати щось нове. всього найкращого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

macson, перша робота може і не бездоганна в плані виконання, але зміст який у неї був закладений переданий на всі сто! А створювалась вона до Дня святого Валентина! :_04:

gtornub, что касается стиля исполнения, то это коллажирование...Хотя если заглянуть в гугол, то можно спорить до бесконечности на счёт названия "техдизайн"!

Усім дякую! :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Може кот візьме в свою артстудію....

Є одна проблема - за це ніхто не буде платити. Практика показала, коли я виставляю окремий рахунок за дизайн - дуже часто виникає питання "а, що ж ви там зробили?". це при тому що в рахунку 50 грн. і пів дня затраченого на обробку макету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я тоже люблю поиграться в Photoshop ) Чудесная вещь.Берёшь девку, два газетных листа, режишь, клеишь, пачкаешь, жмякаешь и в результате что-то является.

cdee15c6844c.jpg"]http://cdee15c6844c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

woodmen, Vlodik дякую поржав. Надалі не загажуйте тему, тут в людини справді класні роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

ех....як жаль, зайшов полистати да насолодитись мистецтвом а зображення вже тю-тю....(

Можливо, автор поновить трішечки свої роботи, але вже на кращому хостингу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

vrm, моя творчість до мистецтва моє досить умовне відношення, але якщо ви хочете переглянути роботи, створені мною у програмі фотошоп, то ласкаво прошу на цей ресурс: http://dembelsky.wix.com/dembelsky . Лайки там поставити не вдастся, але написати своє враження можна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...