Перейти до змісту

Хочеться bluetooth-навушники


Рекомендовані повідомлення

Ніколи не мав справи з bluetooth-навушниками. Але хотілося б попробувати. Ще сам не знаю, які краще: чи маленькі з виносним приймачем (знову провода...), чи великі?.. А чи бувають в них мікрофони, щоб можна було і до телефона підключати? І який в них звук (порівняно з шнурковими)? І ващє... Хтось, може, юзав, порадьте якусь модельку, чи огляд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 2 варіанта:

- блутуз донг + блутуз навушники

плюси: теоретично це конструктор - можеш вибрати собі любі навушники + любий донгл, все має працювати по загальному стандарту.

мінуси: ціна :blush: - за нормальну якість, ой які ненормальні гроші.

- навушники на радіоінтерфейсі

плюси: дальність роботи така сама як і в туза, а може і більша, ціна на порядок "смачніша".

мінуси: теоретично радіочастоту можна вичислити (хоча сам не пробував на своїх, тим паче, що в них вроді простеньке шифрування каналу є). зв"язка вуха - передавач в своєму роді унікальна і знайти щось на заміну те саме, що купити новий комплект.

Порий куплю/продам - я піднімав тему, там і ціни і продавці + нещодавно проскакувала тема - людина томпсони продавала на радіоінтерфейсі. Сам користуюсь радіо томпсонами.

ЗІ Ще одне. До телефону підключати - треба щось невелике, щоб нормально слухати музику/фільми - треба і форм-фактор відповідний, тому навіть незнаю чи можна знайти 2в1...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться саме блутуз, щоб була більша універсальність - тільки не знаю, що краще: малі (з проводами) чи великі (без проводів), чи треба мати такі, й такі...

І як в них зі звуком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться саме блутуз, щоб була більша універсальність - тільки не знаю, що краще: малі (з проводами) чи великі (без проводів), чи треба мати такі, й такі...

І як в них зі звуком?

в мене є великі, з мікрофоном. В дитинстві вони були провідними навушниками KOSS і якоюсь там блутус-гарнітурою Cellink здається, але Shkoder схрестив їх і тепер вони навіки разом :)

В принципі все супер, тільки от чомусь коли я підключаю їх до комп'ютера через звичайний USB-Bluetooth адаптер, то буває що "вилітає" секунд по 5-7 звуку час від часу. Це напрягає, наприклад коли фільм дивишся і там якийсь важливий діалог, а звук бац -- і пропав на пару секунд. Приходиться перемотувати фільм назад, щоб все ж почути діалог повністю. Хоча я не виключаю, що це може бути глюком мого bluetooth-адаптера або драйверів, які я з ним юзаю.

А взагалі -- штука дуже зручна. Я і до компа їх підключаю, і до телевізора (через 3.5mm_jack-to-USB донгл), особливо коли жінка спить а я хочу якийсь фільм подивитись. Якість звуку досить непогана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...