Перейти до змісту

В пошуках роботи


mr_Viper

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім користувачам board.lutsk.ua.

Мене звати Сергій, мені 21 і я шукаю роботу.

Трішки про себе:

Маю три роки досвіду роботи продавцем у сфері роздрібної торгівлі,

впевнений користувач ПК та комп'ютерної периферії,

комунікабельний, здібний, надійний працівник та інші хвалебні оди собі любому.

Подобається працювати з людьми, бажання працювати є та зростає пропорційно розміру З/П :)

Зв'язатись зі мною можна за телефоном +38 (066) 560 37 82

або e-mail: [email protected]

P.S.

Власне в темі відповідати не зможу через те, що зареєструвався нещодавно і маю лише 2 повідомлення в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційне працевлаштування.

говорить саме за себе - 5,5 грн/год. * 8 годин в день = 44 грн. * 24 робочих дні = 1056 грн, що в свою чергу дорівнює мінімальній ЗП. Які питання? :)

Інше питання, ХТО буде додавати чайовими ще хоча б 2К грн. У нас давати чайові не так і розповсюджено.... ми не в штатах, де офіціанти реально працюють за чайові і їх там багато.

Чайові не стабільний заробіток: сьогодні є, а завтра немає і що б там не говорив ТС тієї теми, мало залежать від знань та навиків офіціанта, а на роботу щодня потрібно добратись, чому мало сприяє запропонована мінімальна з/п. Не подумайте що я боюсь труднощів чи хочу відразу величезну зарплатню, але в цьому випадку результат навіть близько не буде відповідати витраченим зусиллям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало залежать від знань та навиків офіціанта

з точністю до навпаки!!! Якщо я прийду в заклад і ти мені нахамиш, то я не те, що чайові не лишу, я ще й у книгу скарг накатаю петицію! А от якщо ти будеш привітним, усміхненим, будеш вчасно приносити замовлення ! Я з радістю залишу 3-5-7-10 грн чайових! І таких як я, буде 10-20, 100 чоловік! 50 чоловік по 5 грн "на чай". Рахуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...