Перейти до змісту

Avast : проблема після оновлення


araris

Рекомендовані повідомлення

nod32 параноїк? .. мдя.. Касперич параноїк. З Нод-ом 1 раз за 7 років користування була грабля. http перекрив. І то вирішилося дууже швидко.

Сколько вы компов видели/обслуживали/устанавливали свой софт или сторонний/удаленно решали клиентам проблему и т.д.? Если просто дома пару компов или на офисе, просто не попадали на его приколы. Нод конечно как для антивиря хорош для пользователя с низким уровнем знаний компа (это не про вас :) это про конечного пользователя), сказал бы даже идеальный для такого пользователя как мой Отец например это нормуль антивирус, параноик и фиг что там сделает отец, поставил и не беспокоишься, хотя с выходом Вин 7 многое решает права доступа. Плюс чтобы обновлять его надо ломать и т.д., зачем? Есть бесплатный аналог, Аваст.

Часто стыкался по своей работе что наши проги даже не запускались из-за Нода и отключение Нода не помогало, серьезно, надо было делать деинсталл этого антивиря чтобы не вываливался Ацесс Виолейшн. Часто блокирует то что не надо или может специфика нашей работы такая что ну не дружит он с нашими программами и все :) Но это лирика, каждый привык к своему антивирю + у каждого разный софт стоит на компе, у кого Ворд, у кого Автокад,у кого Вижуал студио, Делфи, дебагеры, и т.д. У Аваста есть большой плюс это бесплатность, как антивир устраивает пока.

:_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як часто бігаю після роботи на "глянь що з моїм компом", то не раз стикався з непоганими розсадниками вірусів, при працюючому і оновленому авасті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, компів бачи та обслуговував достатньо. 150-200 + сервера (і це в межах міста + область). НОД - рулить. А ти встановлював МеДОК чи АРТ / АРМ Звіт чи подібні проги де стояв Аваст? Ніколи не було проблем із 25-м портом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорити який кращий антивірус можна до хрипоти, при цьому кожен залишиться при своїй думці. Я думаю що кожен хто реально працює з клієнтами з досвідом сам обере собі відповідний захист (я веду мову не про ліцензійні антивіруси) Користувався в свій час Касперським (ліц)Нодом, Дрвебом (ліц) на даний момент Авастом , вприципі радикальної різниці не бачив , кожен антивірус має свої плюси і мінуси і

саме головне - жоден із існуючих на даний час антивірусів не дає 100% захисту від вірусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як часто бігаю після роботи на "глянь що з моїм компом", то не раз стикався з непоганими розсадниками вірусів, при працюючому і оновленому авасті.

Аналогично, звонят друзья часто или знакомые у которых рассадник, и я вам скажу не важно какой у них антивирус, Аваст, Нод, Каспер они любой уложат своим серфингом.

dimmon, компів бачи та обслуговував достатньо. 150-200 + сервера (і це в межах міста + область). НОД - рулить. А ти встановлював МеДОК чи АРТ / АРМ Звіт чи подібні проги де стояв Аваст? Ніколи не було проблем із 25-м портом?

Насчет Медока и Звитов не стыкался с проблемами.

Вопрос. У вас на всех обслуживаемый стоит купленный НОД?

Holy War detected...

Согласен, вообще вопрос вечный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос. У вас на всех обслуживаемый стоит купленный НОД?

Взагалі то да. Фірми солідні, всі Віндовси і офіси ВСЕ було куплене чесне. І антивірус також. Решта, що можна було замінити фріварним - фріварне.

Дома стоїть ломаний нод. Але це питання недоречне абсолютно. Оскільки, я впевнений, Вінда і офіс у Вас, теж не куплене!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...