Перейти до змісту

Продається ноутбук Aspire 5520|5220.


Рекомендовані повідомлення

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

500uah

памятаю не так давно ви говорили що 700 забираєте-невже ціни так швидко падають???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час іде ,все міняється. Я назвав ціну, за яку готовий хоч сьогодні його купити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

780

Забрав би вінт, зарядку і оперативку вкажіть будь-ласка характеристики і ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 ) Коли надоїсть тягнути час і захочеш віддати за адекватну ціну - пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 ) Коли надоїсть тягнути час і захочеш віддати за адекватну ціну - пиши.

Вам не здається, що ви робите не зовсім коректно- кожен раз тикаючи свою ціну у моєму топіку??? Чи ви думаєте, що тут найкраще розумієтесь у цінах на компютерні деталі ??? Мені Ваші коментарії порядком надоїли і якщо ви хочете надати конкретну пропозицію пишіть в лс. а не сюди, щей блеадь по 10 разів!!!

Щей дивно чому адміністрація Вас не покарає за ці дії???

корупція....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oyoyoy, а можна без емоцій. НІякої корупції. Він сам частина адміністрації. Як і я. Все в межах правил.

Чоловік пропонує свою ціну. Якщо Вам не підходить, так і скажіть.

І ще. мікс правий, ви лиша апатимете в цій темі, доки ціна не дійде до тієї, яку вам запропонували. ЩОдо нотіка, Ви так і не описали його стан. Якщо такий самий - то 500 грн його красна ціна. Щоб отак сходу.

Матриця гривень 200. Зарядка+ проц+память ще 200. ДВД і віфі - ще 100. от і виходить. Була б ціла мамка тоді ще 350 - 500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкретна пропозиція -400грн.

продавай по з/ч, бо в зборі цей ноут нікому не потрібен

в "тій" темі так і не сказано, що там ще залишилось і в якому стані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oyoyoy, а можна без емоцій. НІякої корупції. Він сам частина адміністрації. Як і я. Все в межах правил.

Чоловік пропонує свою ціну. Якщо Вам не підходить, так і скажіть.

І ще. мікс правий, ви лиша апатимете в цій темі, доки ціна не дійде до тієї, яку вам запропонували. ЩОдо нотіка, Ви так і не описали його стан. Якщо такий самий - то 500 грн його красна ціна. Щоб отак сходу.

Матриця гривень 200. Зарядка+ проц+память ще 200. ДВД і віфі - ще 100. от і виходить. Була б ціла мамка тоді ще 350 - 500.

НІякої корупції. Він сам частина адміністрації.

вибачте я забув що ми в Україні ))

адже його повідомлення дійсно під пункт 3.7 "вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення" НЕ ПІДПАДАЄ- тим більше що писав він його неодноразово )))

а нахунок матриці і т.д. я написав що в цьому не сильно робираюся, але якщо є необхідність є можу принести і показати кого цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги. Ти апаєш тему, я пропоную свою ціну. Де порушення? Малоінформативне повідомлення? Це чим воно малоінформативне? Я пропоную 500грн за мотлох. Звичайнісінький торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...