Перейти до змісту

Мотор'ролла


n_a_p

Рекомендовані повідомлення

post-137-1186731934.jpgpost-137-1186731895.jpgМотор'ролла. Забави патріотів.

З моменту першого релізу цього альбому минуло вже більше 10 років, та й виходив він тоді на касетах. Отже, завдяки нинішньому перевиданню, всі прихильники Мотор’ролли мають чималий привід для радості – подібні раритети у нашому просторі поки-що з’являються не надто часто. Ну а якщо Ви не дуже близько знайомі з творчістю Мотор’ролли, але Вас цікавлять важкі мотоцикли та нью-рок-н-рол – все одно неодмінно знайомтесь з цією платівкою. Хоча б тому, що цими двома речами на момент створення альбому учасники гурту теж цікавились більш за все – це легко почути і відчути. Втім, є тут дещо і від панку, і від рокабіллі – але без таких речей доволі важко обійтися, якщо шукаєш справжнього драйву, чи не так? А коли чуєш місцями імпровізації на фортепіано, то стає вже зовсім добре – досить різкий, загалом, альбом раптом набуває нових барв. Власне, саме тоді раптом розумієш, звідки взявся ролл у цього мотор’у...)

1. Революція

2. Ковдра

3. Коли б ти була

4. Йди собі

5. Моя люба

6. На смітнику життя

7. Джонатан Левінгстон

8. Будемо вільні

9. Ой на горі вогонь горить

10. Смакуючи вино

11. Забави патріотів

12. Хочу в небо

бонус:

13. Революція (rmx)

Мотор'ролла. Тиск.

1999 рік виявився для Мотор’ролли вельми насиченим на події. Гурт успішно засвітився на кількох фестивалях, на одній з площадок навіть виступав безпосередньо між виступами Monster Magnet та Metallica – приємно, що і казати. Того ж року виходить і другий альбом гурту – "Тиск". Як і попередня робота, "Забави патріотів", він тоді вийшов на аудіо касетах – і тільки тепер здійснено перевидання на дисках. Між іншим, у музиці альбому "Тиск" вже добре чутно роботу ді-джея – він приймає участь у гурті ще з 1997 року. Це, до речі, значить, що Мотор’ролла стала чи не першим українським рок-гуртом із власним ді-джеєм у складі. Крім того, гурт, що називається, витримує характер – залишається непримиренним до непривітної дійсності. Причому ця непримиренність стосується як якихось суто соціальних явищ та подій, так і подій внутрішніх. Тексти пісень є, можна сказати, маніфестом про пошуки свободи і від суспільного впливу – і від перенасиченості власного розуму запозиченими ідеалами. Підкріплені енергійним музичним потоком, ці ідеї і досі здатні справляти неабияке враження на слухачів...

1. Моя голова не мікросхема

2. Параноїдальна

3. Хвиля

4. Сивий ангел

5. ***

6. Героїн

7. Живий труп

8. Динамо

9. Я не гріх

10. Мотор-ролла контра

11. Дж. Лівінгстон #2

12. Шалій

13. Тривалість

14. Зима хвора

бонус:

15. Я не гріх (rmx)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...