Перейти до змісту

undelete.exe


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Порадьте якусь дійсно хорошу, надійну і потужну софтинку для ефективного відновлення даних, як на FAT32, так і на NTFS та exFAT-розділах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для fat та ntfs користуюся getdataback.

З фатом простіше, в ntfs вона шукає всі залишки mft і по них витягує все що може

Я при устнановці pcdbs вирав помилково не той вінт - і все пропало.

цим софтом відновив все своє (фря зайняла пару гіг на початку диску, відповідно затерла лише віндові файли)

чи з exFAT воно дружить - чесно кажучи не знаю, не доводилося перевіряти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте якусь дійсно хорошу, надійну і потужну софтинку для ефективного відновлення даних, як на FAT32, так і на NTFS та exFAT-розділах
R-Studio як юзер-френдлі для відновлення видалених даних, можна знайти портабл версію.

Як більш професійну і потужну: TestDisk (безкоштовне може бути кращим ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Easy Recovery Pro. Слово "Pro" означає, що вона або куплена, або зламана :)

Сам користувався + інші задоволено рекомендували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

r-Studio користувався завжди! Якщо все добре і по правилах то дуже ефективня софтина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості офтопу - Yarchik, я щось не вірю, що такий користувач пк, який дасть фору багатьом починаючим адмінам, щось потрібне грохнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості офтопу - Yarchik, я щось не вірю, що такий користувач пк, який дасть фору багатьом починаючим адмінам, щось потрібне грохнув.

До нього могли із таким звернутися, не думав? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За комплімента дякую :)

Але вчора чистив комп. Відкрив один файл, подивився, грохнув. Потім дивлюся - той файл на місці. Питання: що я грохнув? :) Онтрак Ізі Рековері не показав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Easy Recovery 6. x

R-Studio 5.3 - відновлює 100%, но відсотків з 20 фоток і ворд-доків просто не відкриваються після рестора

(було пошкодження MFTB в Hitachi 500Гб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R-Studio 5.3 - відновлює 100%, но відсотків з 20 фоток і ворд-доків просто не відкриваються після рестора

Прикольно написано - відновлено 100% тіко 20% не відкривається.

Це як в анекдоті - друкую 600 знаків в хвилину - тільки така ахінея получається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...