Перейти до змісту

Lost Planet


u4kuduk

Рекомендовані повідомлення

Маю таку ось Ігрулю, мій девайс не потянув, інстакла 7.6 гект.

Якщо хтось бажає потестити своє патужне залізо то закину!

ІМХО Кращої якості графіки я ще не бачив )

Жанр: 3D-экшен

Издатель: Capcom

Разработчик: Capcom

Веб-сайт: Lost Planet

Системные требования: DX9 версия - Pentium 4, ОЗУ 512 Мб, видео 256 Мб (работает и на 128), поддержка Shader 3.0 (GeForce 6600 или лучше, кроме GeForce 7300) DX10 версия - Windows Vista, ОЗУ 1 Гб, видео GeForce 8800

Дата выхода июнь 2007 года

После первых минут игры в "Lost Planet" так и хочется сказать “Дождались!”. А именно: владельцы компьютеров дождались полноценной игры “приставочного” класса для своих персональных спутников. Безупречная анимация, фотореалистичная графика и щедрость на спецэффекты наверняка сделает ее желанным экземпляром в коллекции любого action-геймера. Примечательна она в первую очередь уровнем технического исполнения. Благодаря интересному и жутковатому сценарию "Lost Planet" имеет все шансы на успех, даже не совершая революции в игровом процессе. На протяжении 11 уровней и около 8 часов одиночной игры заскучать нам точно не дадут
Несмотря на отталкивающие холода, которые царят в Lost Planet, игру эту стоит рекомендовать к обязательному ознакомлению. Capcom подарила нам отличный, правильный экшен, быстрый, зрелищный, динамичный и способный держать игрока в напряжении до самого своего конца. Вперед! И не бойтесь мороза!

post-84-1186522594.jpg

post-84-1186523365.jpg

post-84-1186523402.jpg

post-84-1186523432.jpg

post-84-1186523686.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи велика інсталяха, трафіка шкода і гри шкода, а то мій "звір" порве її як тузік грелку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи багато учасників форуму можуть собі дозволити пограти в ТАКЕ?..

я по стіму бесплатно скачав демо, програв на високих налаштуваннях, особливих проблем не побачив хоча і комп не ракета - 7600gt (overclocked), 2Gb ram

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть :)

на 8800й на Директу10 з максімальними настройками і сглаживанієм 16х - 14-20фпс

на діректі 9му з аналогічними наворотами 30-50фпс :)

нада ждать нормальні дрова під вісту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10й дірект ф топку

Кармак навіть сказав що Rage (очікуваний проект iD) буде на 9му діректі, і він сумнівається поки в ігрових здібностях вісти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто встановлював гру? У мене гра "висне" інколи на початку(коли йде ролик) і в 100% коли з стіни вилазить монстр. Настройки максимальні або трошки занижені- різниці немає. Перед "зависанням" 30-50fps. Система Core2Duo E6320 Gigabyte i965P DS3 2048Mb 800MGz DDR2 8800GTS 320Mb. У когось були такі проблеми? З чим це може бути пов"язано?

При виході з гри повідомлення про помилку драйверів до відеокарти nv4 (fatal error)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це якраз і є той глюк шо з 8800GTS 320Mb ?

яка версія драйверів до відеокарти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Драйвери не обновляв, встановлював з диска, що був в комплекті(158.19).Якщо маєш свіжі, залий- буду вдячний. Але я думаю що проблема в самій іграшці- це не "падіння продуктивності" а зависання, після якого потрібно знімати задачу або перезавантажувати систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в інших, та у мене все з іграшкою ок. На середніх вже 4 місії пройшов, все чікі-пікі :smile3:

Напевно це скоріше всього проблема дров чи діректа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього це проблема з дровами.

Залив на фтп свіжі дрова до Вісти і ХРюшкі СЮДА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По- моєму допомогло. Завтра ще поекспериментую з настройками, сьогодні не маю часу. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже играл в эту игру .. пока не дошёл до одной миссии ..там стока этих тварей было что мой проц .. не справлялся.. фпс вместо уже привычных 20-25 был .. 10 в лучшем случае..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже играл в эту игру .. пока не дошёл до одной миссии ..там стока этих тварей было что мой проц .. не справлялся.. фпс вместо уже привычных 20-25 был .. 10 в лучшем случае..

А яка в тебе конфігурація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^_^:D

Раніше була ось така --> (Cel 2.53, 1.5gb ddr400, 7950gt.)

зараз така(з вчорашнього вечора))) -->(Pen.E2140 1.6, 1gb ddr667, 7950gt).

Гра іде просто "на ура" на середніх налаштуваннях .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто встановлював гру? У мене гра "висне" інколи на початку(коли йде ролик) і в 100% коли з стіни вилазить монстр. Настройки максимальні або трошки занижені- різниці немає. Перед "зависанням" 30-50fps. Система Core2Duo E6320 Gigabyte i965P DS3 2048Mb 800MGz DDR2 8800GTS 320Mb. У когось були такі проблеми? З чим це може бути пов"язано?

При виході з гри повідомлення про помилку драйверів до відеокарти nv4 (fatal error)

2 Luka /

а може причина в цьому.

Lost Planet нельзя запустить без подключения к Интернету. Если во время прохождения вас отсоединят, то игра прервется, а поскольку прогресс сохраняется только в конце миссии, придется начинать все заново.

або в цьому

Ну а расплата за убойные красоты — нехилый компьютер и стальные нервы. Capcom не утруждала себя оптимизацией кода, из-за чего игра не желает работать с отдельными 3D-ускорителями, уродует HDR-эффекты и "тормозит" без веских причин. Рендеринг под DirectX 10 (скорее рекламный ход, ибо отличия от DX 9 почти не заметны) тоже не без заноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема вирішилась після встановлення оновлених драйверів. На максимально накручених установках 50fps, рідко падає до 40-35fps. Єдиний(поки що) глюк- гра "вилітає" на 1280*1024 незалежно від інших установок. По умовчанню при запуску 1280*720, я встановив 1280*960.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

а може причина в цьому.

Lost Planet нельзя запустить без подключения к Интернету. Если во время прохождения вас отсоединят, то игра прервется, а поскольку прогресс сохраняется только в конце миссии, придется начинать все заново.

Доречі дозволяти вихід в інет ( брендмавер ) не обов`язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Вирішив підняти пост річної давності.

Потрапила до мене така ігрулінка (коли...)

А хто тепер може пограти її на Вісті на 10-му Діректі і що скаже. .

Від графіки я звичайно не в захваті... та й взагалі кросплатформа..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто встановлював гру? У мене гра "висне" інколи на початку(коли йде ролик) і в 100% коли з стіни вилазить монстр. Настройки максимальні або трошки занижені- різниці немає. Перед "зависанням" 30-50fps. Система Core2Duo E6320 Gigabyte i965P DS3 2048Mb 800MGz DDR2 8800GTS 320Mb. У когось були такі проблеми? З чим це може бути пов"язано?

При виході з гри повідомлення про помилку драйверів до відеокарти nv4 (fatal error)

В мене такаже відяха, але чють гірший камінь.

1) Проблема з вилітами і завісаннями вирішується переустановкою відео драйвера на квадовський, але з деякими цяцьками він конфліктує, тому я недавно стягнув 175.16_geforce_winxp_32bit_international_whql на офіційному сайті нвідіа від ціх дровів ВІДЯХА ОЖИЛА fps прибавилося ніяких завісань ніяких вилітів на всіх розрешениях, літає як Т-35. Стянути дрова можеш ТУТ

А рідіні дрова можна викінути.

2) Оскільки в мене такий же екземпляр відеоадаптера маю сказати що без ріва тюнера відяха мертва. Щоб розкрити весь потенціал відяхи тобі потрібно Rivatuner 2.09 але ця версія підтримуцє нажаль тільки 175,12, все що вище може вилітати але в мене все працює гуд. Які частоти ставити сам подумаї, ось мої...........

post-4075-1213002068.jpg

3) сама тормозящна настройка в цій цяці це тiні став їх на мідл, а в принципі ось мої настроїки..........

post-4075-1213002351.jpgpost-4075-1213002384.jpg результат 100-70 fps

і ось такі скріни

post-4075-1213004533.jpg post-4075-1213004680.jpg post-4075-1213004916.jpg post-4075-1213005082.jpg

Успіху в налаштувані цяці і оверклокестві відяхі(він тобі буде потрібний)!!!! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...