Перейти до змісту

Віддам в добрі руки акваріумних мішкожаберних сомиків


adas

Рекомендовані повідомлення

Віддам в добрі руки акваріумних мішкожаберних сомиків, може комусь треба для "повноти" акваріуму :) маю парочку - самця і самку.

Обов'язкова умова - самовивіз (район Лучеська). Ну і в якості подяки (але зовсім не обов'язково) прийму сік чи пиво.

сомики такі як тут

тел. 095 55 26 I5O

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какой обьем аквариума для их содержания надо. У меня 20 литров! Если влезут то заберу,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какой обьем аквариума для их содержания надо. У меня 20 литров! Если влезут то заберу,

Вони ж ростуть як коники)))

По посиланню написано 150+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мож ща еще маленькие!

Та мені все-рівно. Я не планую забирати)

Просто через деякий час Вам доведеться

або

розширяти об"єм аквагосподарства

або

створювати аналогічну темку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В природе сом мешкожаберный в длину вырастает до 70 см, в аквариуме до 35 см. Продолжительность жизни около 10 лет. Сом мешкожаберный - хищная рыба. Содержать лучше всего в видовом аквариуме. В общий аквариум запускать его можно только к крупным особям (остальных сомик рассматривает как пищу). 20 літрів - то замалий акваріум... і його треба до хижаків підселяти, а то гупії він швиденько поз'їдає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я ж дав ссилку на сомиків, там в тому числі є і про їх ядовитість :) На спинном и грудных расположены острые шипы, содержащие яд. Их уколы очень болезненные и напоминают укус пчелы, поэтому необходимо соблюдать осторожность в первую очередь людям, предрасположенным к аллергии. По бокам от жаберных крышек и до хвоста размещены дополнительные дыхательные органы в виде цилиндрических мешков (благодаря им сомик может покидать воду или закапываться в ил).

Це специфічна рибка, якій потрібен специфічний акваріум. А ще весною їх беруть для того щоб в невеличкі декоративні ставки виселяти, вони там в якості водяних санітарів живуть - поїдають всяку непотрібну живність. Для 95% акваріумістів ця рибка непотрібна. Тому я її не продаю, а дарю тим кому він справді не буде лишнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сомики знайшли нового власника. Тему можна закривати. Всім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони ж ростуть як коники)))

вони ростуть, наскільки дозволяє розмір акваріума.

В мене такий в 15-літровому акваріумі доріс до розміру "поперек акваріума" і рости перестав :) нема далі куди :) тобто сантиметрів 25. А в більших акваріумах я бачив таких розміром (і в довжину і в товщину) в руку дорослої людини (до ліктя).

Колються шипами дійсно дуже болісно. Болить потім точно як після оси :) Але колеться він тільки коли його дуже сильно налякати і загнати в глухий кут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...