Перейти до змісту

Морская свинка :)


Chill

Рекомендовані повідомлення

Вот, собственно, "мучает" меня девушка одной просьбой - купить ей морскую свинку. :)

Кто что может подсказать по этому поводу? Где можно найти, кроме зооуголка на варшавке? Хотелось бы купить не то что с родословной, а просто у людей, которые много лет занимаются именно этими зверьками. Может заодно и посоветуют что полезное... :) Подскажите, пожалуйста, кто что знает по этому поводу. Я в долгу не останусь (+1 :) ) :)

P.S. Ах да, чуть не забыл, обязательно короткошерстную ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, еще ТИПА анекдот есть (на самом деле вроде реальная история):

Место действия - ветеринарная лечебница. Ветврач отвечает на телефонный звонок, и между ним и звонившим, между прочим, взрослым и, судя по голосу, вполне нормальным человеком, происходит следующий диалог:

- Скажите, пожалуйста, сколько спят морские свинки?

- Вы знаете, я не могу сказать точно, я не специалист по морским свинкам, но, может быть, она у вас больна?

- Да нет, мы два дня назад ее купили и она была очень активная, бодрая такая. А сейчас не ест, не пьет, только спит, долго уже...

- Возможно, что вам продали не совсем здоровую свинку, расскажите, пожалуйста, подробно, где и как вы ее покупали.

- Ну, мы поехали на птичий рынок, купили свинку, купили аквариум, налили воды...

Занавес.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіантів небагато:

- зоомагазин на Волі

- зоокуток на Варшавці

- як не дивно, зоопарк - там була велика популяція саме короткошерстих морських свинок.

По рекомендаціях - як у всіх "хом"якових" - краще брати самку (слабший запах).

У всьому іншому, якщо звичайно не елітні види, доволі невибаглива тваринка.

ЗІ. можна пошерстити по газетах - там зазвичай віддають, але часто хворих, або в критичному стані :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас дома морской свин живет, уже год и 1 месяц. Длина шерсти - 25 мм, знает команды -кушать , гулять, привет и принеси тапки, правда, их не выполняет :( . Пахнет мало, но раз в два дня нужно менять. Вроде все, купили год назад на старом базаре за 35 грн, сейчас длина 25 см...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

води їм можна не давати - вони її з трави та фруктів-овочів беруть

прибирити за ними приходиться часто. відповідно тримати краще в акваріумі (без води :) ), тазику чи в залізній клітці. з деревяними перемичками - згризуть за пару днів :)

як всі малі звірята не люблють коли їх лякають - можіть і нагадити і вкусити. втікають вони теж швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в подруги морська свинка вже кілька років - точніше, вона взагалі звіриною займається давно. Вдома в неї свинка, кіт, шиншила... Так от у свинки скоро буде поповнення. То якщо кого цікавить, маякуйте контакти - я передам подрузі, вона поперезвонює.

До речі, вона так само шукає зараз покупця з "хорошою кармою" на шиншилу - їй недавно другу подарували, але в хаті вже місця мало. Так що на рахунок шиншили теж можна писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо, советы полезные. Так, на Варшавке уже были, в магазин еще съездим. Мы, так сказать, присматриваемся. :blink:Но скорее всего свинка будет приобретена в ближайшие 2 недели :blink:

2 olaok: Если можно, телефон подруги в личку, пожалуйста ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Есть необходимость в морском свине, желательно маленьком и без вредных привычек. Если кто-то знает кого-то, кто что-то знает - пишите в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не один рік тримав "свиню" і можу стверджувати: шкідливих звичок у них практично не буває. Проблема "де вибрати" не дуже суттєва тому, що за станом свинки ніде в Луцьку дотошно не стежать. Сам брав обох своїх свинок на варшавці. Головне - самому переконатись, що "порося" яке ти береш в добрі руки здорове. Для цього в першу чергу необхідно звергути увагу на чистоту носика і вушок, а також на стан шерсті.

Взагалі, свинки доволі невибагливі і мають міцне здоров"я. Єдине їх слабке місце - вони сильно страждають від холоду і перепадів температури. На це варто звернути увагу при транспортуванні звірушки з місця покупки додому. Як мінімум, коли принесеш з вулиці обов"язково розмісти її на позиції "туалет".

Удачі "свиноводам"!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, Romich, у меня вопрос прикладной до нельзя. Сегодня с ребятенком были на старом и варшавском рынке, нигде нету свиней, морских, вот какое свинство. А хочим мы маленькую и из хороших рук, а то предыдущий свин прожил у нас только полтора годика и усё :'(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло вам... Сама не давно видела "свиней" на Варшавке и в вет. аптеке возле Старого рынка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не раджу- вона не морська свинка-вона натуральна СВИНИЩЕ-багато шуму-швидко бігає-Гадить до чорта і де попало-треба клітка-стружка як підстилка в клітку-боляче сволочь кусається-нею давляться інші домашні тварини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...