Перейти до змісту

Шукаю людину, яка їздить в Казахстан


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Актуально два тижні.

Хочу подарувати татові на День Народження ось такий набір безпровідних клавіатури та миші. В Україні вони дивним образом

зникли з продажу місяць тому, не зважаючи на новизну моделі. В Росії та Білорусії ситуація така ж сама. Знайшов в Казахстані. В наявності є в Астані, Караганді і Теміртау.

Чи може хтось допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за увагу, але ні, не підійдуть. Я чимало часу потратив на вивчення ринку маніпуляторів. Нічого схожого на HP C7000 Wireless Desktop не має. Тонкий металевий копрус клавіатури, остівний тип клавіш з приємним ходом, відсутність глянцю, суб'єктивно ідеальна розкладка, стильний та багатий вигляд. Мишка зручна та відносно легка. Плюс ім'я бренду.

На HP Wireless Desktop C6000 сайт fotos.ua виклав фото від моделі C7000 (друге Ваше посилання). Клавіатури кардинально різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за оффтоп. Але чи не суперечить здоровому глузду везти клавіатуру і мишку за декілька тис. км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за оффтоп. Але чи не суперечить здоровому глузду везти клавіатуру і мишку за декілька тис. км.

Я ж не чартер шукаю на Казахстан, а як кажуть, "по-дорозі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простіше буде з якого-небудь амазона.

На амазоні з російською розкладкою не знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простіше буде з якого-небудь амазона.

На амазоні з російською розкладкою не знайти.

как вариант - нанести лазерную гравировку букв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене товариш-дальнобой. З Казахстану. Щомісяця проїзжав через Луцьк на Німеччину. Але після того як підняли штрафи, почав їздити через Білорусь. Дешевше та швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль, в польської не буде російської розкладки клавіатури.

наклей наклейки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оця по посиланню і має бути з російською.

В нас місяць назад цей набір коштував 500-550 грн. По Вашому посиланню без доставки 1000+. Я хоч і впертий, але не хворий.

как вариант - нанести лазерную гравировку букв

Нажаль, в польської не буде російської розкладки клавіатури.

наклей наклейки

Дякую за ідеї, але це "колхоз". Не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за ідеї, але це "колхоз". Не підходить.

-->

Вибачаюсь за оффтоп. Але чи не суперечить здоровому глузду везти клавіатуру і мишку за декілька тис. км.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за ідеї, але це "колхоз". Не підходить.

Ну почему же. Гравировка на клавишах у сторонней фирмы выглядит как фабричная. За наклейки согласен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за ідеї, але це "колхоз". Не підходить.

Ну почему же. Гравировка на клавишах у сторонней фирмы выглядит как фабричная. За наклейки согласен.

Може й так. Я не бачив результів нефабричного гравіювання. Але коли купуєш продукт такого класу, то хочеться щоб він був perfect "із коробки". Плюс, гравіювання - це додаткові кошти. Ціна маніпуляторів + вартість достаки + послуги гравіювання... По-моєму, оць такий варіант вже точно:

суперечить здоровому глузду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дороговато, згоден. Просто, не знаю, які ще варіанти. Так людину важко буде знайти, щоб змогла забрати в Казахстані. Одне діло підвезти щось/когось, а інше — шукати магазин, щось забирати звідти.

Або шукати в інтернет-магазинах підходящий варіант, або чекати доки модель з’явиться у нас (таке буває, що тимчасово пропадає з продажу), або шукати альтернативу.

Від себе можу ще хіба шукати в інтернеті по цьому артикулу - QB643AA#ABC. Це має бути саме модель для російського ринку (на це вказують останні три букви після дієза). Ну, чи наш регіон, не знаю достеменно, як вони нас там ділять. Суть в тому, що розкладка має бути підходяща.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе можу ще хіба шукати в інтернеті по цьому артикулу - QB643AA#ABC. Це має бути саме модель для російського ринку (на це вказують останні три букви після дієза). Ну, чи наш регіон, не знаю достеменно, як вони нас там ділять. Суть в тому, що розкладка має бути підходяща.)

Я це знаю. Але все одно, дякую за пораду! Приємно, коли люди щиро бажають допомогти. Не полишаю надії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...