Перейти до змісту

Предлогаю работу


atec

Рекомендовані повідомлення

Нужен повар в Браму(там-там) не обязательно с образованием главный критерий активный, позитивный а также в себе увереный молодой человек(девушка) с боевым настроением. Все показываем рассказываем обучаем зарплата от 2000 до 2500 все остальное по тел. 0993618433 Володя тема актуальная до 08,11,2012

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Херня.

Інформативне повідомлення!

З цого місця детальніше,будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібне щось пропонують і тут http://esnmc.jobweblanc.com . Хтось може відгукнутись, що воно, чи варте???

За вашою ссилкою туфта, розводняк і лохотрон, а ще й реферали може якісь.

А ТС пропонує роботу в Луцьку, (Явно вказав КУДИ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись заходила за цією зсилкою, чи точніше, на цей сайт. Начебто все пристойно, виконайте типу тестові завдання, щоб перевірити ваші здібності. Посиділа, виконала. А в кінці пише, надішліть, будьласка, скількись гривень для оплати перевірки ваших відповідей. Оскільки я жадна, нічого не послала. Та просто впевнена, що розвод й заробить там тільки тьотя перевіряюча ті тести.

Якщо комусь занятись нічим, працюйте в адвего. Я там з телефона змогла кілька доларів заробити, коли з цікавості спробувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херня.

Інформативне повідомлення!

З цого місця детальніше,будь-ласка!

Нужен хирург в поликлинику№2 не обязательно с образованием главный критерий активный, позитивный а также в себе увереный молодой человек(девушка) с боевым настроением. Все показываем рассказываем обучаем зарплата бонусная 30% от каждого пациента (живого)

Как можно брать повара без образования? Туда же люди жрать ходят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій десятирічний син варить борщі, пече піццу цілком самостійно... Хобі в нього таке. Тому в даному випадку освіта не головне. Зліпити якийсь салат, зварити напівфабрикат на місці навчать.

Головне щоб людина була відповідальною й розуміла, що від її роботи залежить здоров'я інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас поки що майбутній...))))) А я вже можу їсти те, що мій готує, не боячись за здоров'я.

До речі, колись сама кухарем працювала. Головне не освіта, головне не пересолити))))

у вас поки що майбутній...))))) А я вже можу їсти те, що мій готує, не боячись за здоров'я.

До речі, колись сама кухарем працювала. Головне не освіта, головне не пересолити))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...