Перейти до змісту

Подогреватель двигателя


deluxkangoo

Рекомендовані повідомлення

якраз таки підігрівач.

хз, в мене такий же двигун, система PURFLUX, всюди в описах зустрічав що це датчик нявності води в ДТ

ось він

post-4223-0-16843000-1380538516_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, в мене такий же двигун, система PURFLUX, всюди в описах зустрічав що це датчик нявності води в ДТ

ось він

а попробуй тестером прозвонити. При більше як +5 град не звониться, а на морозі звониться. імхо. Правда давно провіряв. Там виключатель як в утюгах. Та й вода знизу збирається, а кришка корпуса фільтра до низу то не достане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора спілкувався на тему прогріву машини в холодну пору року. Так от він мені розказав що їздив на уазіку і кожного ранку вчасно приїжджав на роботу, і коли йому казали що я запізнився бо машина не заводилась то він відповідав я ж встигаю. так вот він прикріпив два тени один на до радіатора а другий до піддона щоб нагріти масло і кожний ранок за 10 хв до виїзду за допомогою переноски і розетки нагрівав машину. а на даний момент я найшов таку річ як щуп що підігріває масло від акумулятора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно для того щоб відразу поступала в систему тепла вода

от правда не питав як він підтримував вад +температури в режимі очікування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було колись - замерз дизель при 20 градусному морозі (Джетта 2). Поставив в моторному відсіку 5-літрову каністру з солярою, а в ній цей самий антигель, закільцював систему через каністру і так їздив, поки не розмерзся бак і трубопровід. Мороки було доливити соляру через кожні 80-90 км. Але їздив і до Львова, і до Києва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був випадок коли і антигель в баку і свічки в нормі і напруга на свічках і АКБ заряджена а не завів, замерзло щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Маю вже 5 років Кенго, 1,9 простий дизель

При -25 заводиться без проблем, при всьому вищепереліченному.

В Кенго з 1.9 дизель в паливному фільтрі стоїть підігрівач палива.

це не підігрівач :)

це датчик наявності води в дт :)

Вчора зранку тестером поміряв, працює, 1,5ом. Це стартовий ток ~9А. Потім зменшиться з нагрівом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...