Перейти до змісту

Кодування з Тегами


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

Потрібна прога щоб кодувати мп3 в нищі бітрейти з збережанням тегів оригіналу.

Прог для кодування находив куча але з тегами вони не праццюють.

Хто що порокомендуе! Хотілось би щоб кодак по дефолту стояв Лейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приаттаченая прожка кроме различных манипуляций с тегами умеет копировать их из файла в файл :

tag.zip

пример. перекодируем mp3 файл (опция --mp3input) с низким битрейтом (--abr 128) тем же леймом :

lame.exe --mp3input --abr 128 HighQ.mp3 LowQ.mp3

потом, чтобы скопировать тэги, используем tag.exe :

tag.exe --fromfile HighQ.mp3 LowQ.mp3

фсё! :)

ps. для лентяев тут присутствует мелкий тупенький фронтенд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

А якщо мені треба буде перекодувати велику кількість файлів?

Кому потрібні проги, що працюють по шаблону імен файлів? Наскілки мені відомо Iron Death хотів перекодувати 160 файлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив з Туманом думав що мае щось підходяще але не мав. Я зтупив і не написав що потрібно кодувать велику кількість файлів. :blink:

Прогу я знайшов в неті називаеться dBpoweramp Music Converter :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ээх, молодежь... про batch-файлы уже и забыли все :)

кстати, фронтенд по ссылке выше позволяет добавить в очередь любое количество файлов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив з Туманом думав що мае щось підходяще але не мав. Я зтупив і не написав що потрібно кодувать велику кількість файлів. :glare:

Прогу я знайшов в неті називаеться dBpoweramp Music Converter :ok2:

перкодовувати вміє Winamp :P і таки непогано,і тегі зберегаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ээх, молодежь... про batch-файлы уже и забыли все :glare:

кстати, фронтенд по ссылке выше позволяет добавить в очередь любое количество файлов.

Та нє, про бат файли не забули, але сексу і так вистачає)

Ще мене цікавить софтінко, яким можна кодувати музику зі збереженням файлової структури папок.

Для прикладу:

Існує музична колекція 20 гіг з кучою груп і альбомів по папкам

Мені потрібна програма, що створитькопію цієї колекції з тією самою структурою файлів і папок але вже з тим бітрейтом, що я поставлю ну і теги звичайно збереже. Тобто замінювати старі МР3шки непотрібно, потрібно просто створити копію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібна програма, що створитькопію цієї колекції з тією самою структурою файлів і папок але вже з тим бітрейтом, що я поставлю ну і теги звичайно збереже. Тобто замінювати старі МР3шки непотрібно, потрібно просто створити копію.

dir> файл

а дальше со списком делай чего угодно.

в тот же batch подпихни или еще чего

в batch-е выхлоп просто в другое место укажи :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені програма потрібна з людським гуі інтерфейсом, щоб розуміла таке поняття як збереження результату своєї роботи (перекодування МР3 файлів в інший бітрейт зі збереженням тегів) з тими самим структурами розташування директорій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені програма потрібна з людським гуі інтерфейсом, щоб розуміла таке поняття як збереження результату своєї роботи (перекодування МР3 файлів в інший бітрейт зі збереженням тегів) з тими самим структурами розташування директорій.

ще раз повторюсь ,є така програмка як winamp ,вона багато що може. :glare:

post-533-1185911731.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам поняв шо сказав? Шось я там не побачив такого понявття як збереження файл-структури. Там тупо дестінейшн фолдер, а мені таке нафік не нада. Читай уважніше.

Мені потрібна програма, що створитькопію цієї колекції з тією самою структурою файлів і папок але вже з тим бітрейтом, що я поставлю ну і теги звичайно збереже. Тобто замінювати старі МР3шки непотрібно, потрібно просто створити копію.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам поняв шо сказав? Шось я там не побачив такого понявття як збереження файл-структури. Там тупо дестінейшн фолдер, а мені таке нафік не нада. Читай уважніше.
Мені потрібна програма, що створитькопію цієї колекції з тією самою структурою файлів і папок але вже з тим бітрейтом, що я поставлю ну і теги звичайно збереже. Тобто замінювати старі МР3шки непотрібно, потрібно просто створити копію.

не знаю як в кого зберігається музика на вінтові ,в мене все розложено по папках типу -виконавець -

альбом -.таку структуру можe створити winamp ,як що в тебе папки типу -Вася Пупкін - круто - фігня -отстой - хер поймеш- повний ульот-,то хай тобі поможе великий Google. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...