Перейти до змісту

Оплата послуг адвоката


UKR

Рекомендовані повідомлення

отже, все залежить від того, чи в нас є такі юристи, які б бажали відповідати в темі без флуду...

Дещо помилково сформоване питання =) Кваліфікований юрист не стане флудити та лити воду. Чи є такі, які б бажали на всі питання відповідати - думаю таких не досить багато. Погоджуюсь з Yarchik в тому, що повноцінну консультацію можна надати усно. Навіть при вичерпно зазначенними фактами і конкретними питаннями займатись письмовим аналізом вряд чи хтось схоче по певним субєктивним причинам...

На мою думку, якщо людині дійсно потрібна консультація - він йде і звертається. Ви ж коли галстук хочете купити, не заходите на форум і не питаєте "а хто знає, скільки зараз галстуки коштують на ринку і який підібрати під рожеву сорочку?". Ви відразу йдете на ринок з(в) рожевою сорочкою приміряти галстук і ціни.

В межах того, які питання ставляться тут на форумі, думаю ніхто з юристів не проігнорує....або ж мінімум хтось да й відповість. Але підкреслю: "в межах поставленного питання". Тягнути когось за язика я теж не маю бажання та часу.

Я лише(повторюсь), хотів би щоб Yarchik при проханні ТС "прошу відповісти лише по суті та дійсно знаючим/кваліфікованим" присікав флейм "а поговорить".... І тому також не бачу сенсу створення окремої гілки. На чітко поставленні питання хтось з юристів да й відповість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...