Перейти до змісту

Віддам на благодійність 2 планки пам'яті


gorik

Рекомендовані повідомлення

Колись складали компи для хворих/малозабезпечених дітей, нвжвль тоді в мене комплектух вільних не було.

Наразі є 2 планки памяті (на фото). Якщо хтось збирає комп для таких цілей, віддам задарма, також можливо пошукаю і ще дещо знайду.

post-1106-0-90061500-1349719810_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись складали компи для хворих/малозабезпечених дітей, нвжвль тоді в мене комплектух вільних не було.

Наразі є 2 планки памяті (на фото). Якщо хтось збирає комп для таких цілей, віддам задарма, також можливо пошукаю і ще дещо знайду.

post-1106-0-90061500-1349719810_thumb.jp

в резерв, дайте номер)

Колись складали компи для хворих/малозабезпечених дітей, нвжвль тоді в мене комплектух вільних не було.

Наразі є 2 планки памяті (на фото). Якщо хтось збирає комп для таких цілей, віддам задарма, також можливо пошукаю і ще дещо знайду.

post-1106-0-90061500-1349719810_thumb.jp

в резерв, дайте номер)

резерв знімаю, не вник в суть, потрібно було мені,

а не для благородних цілей,

тому резерв знімаю, сорі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2pac а ти хворий чи малозабезпечений? Читай вище віддам на благодійність, а не просто так першому відписавшому. Якщо ж ти підпадаєш під ці вимоги, пиши зідзвонимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись складали компи для хворих/малозабезпечених дітей, нвжвль тоді в мене комплектух вільних не було.

Наразі є 2 планки памяті (на фото). Якщо хтось збирає комп для таких цілей, віддам задарма, також можливо пошукаю і ще дещо знайду.

post-1106-0-90061500-1349719810_thumb.jp

готов добавить следущее:

Видео GeForce FX6600GT PCI-E 128mb Tv/DVI (немного куллер шумит, но рабочая)

ТВ тюнер AverMedia 305P+FM

Блок питания ATX-L8023 C42, 350Wt, 12sm

Сетевая карта

Клавиатура

Мышка оптическая 2шт

(телефон в профиле)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

в село на полісі збираю компютер сусідам там 8 дітей,якщо хоч можеш відати пиши в лічку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можу віддати процик з кулером, який точно процик не пам'ятаю, точно знаю, що інтел під сокет 478.

І пропоную назначити головного! Куди зможуть всі підвести комплектуючі і він буде вести облік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Э материнка Pentium 4- назву не памятая але Asus звук і відео інтегроване, проц - Селерон 2,2 Гц, ОЗУ - 256 Мб, вінчестер 40 Гб...Більше поки нічого. ВІд мене ще знання - це обслуговування + встановлення любої системи, майже люба програма, ігри

Умова - тільки для хворої дитини, яка це потребує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитину можу знайти якый це треба, друга мати працюэ в ынтернати з дытьми ынвалыдами

зыбрати можна в мене на фырмы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби хтось зміг зайнятись цим на постійній основі, приймати з різних джерел комплектуючі, збирати до купи, і передавати тим хто доставить нужденним то пропозицій було б на порядок більше.

Я натрапив на цю тему випадково + багато людей, які мають потрібну (непотрібну їм) комплектуху сюди можуть ніколи не заглянути.

Нажаль зараз сам складаю системник в подарунок страждущим високих технологій, побачив би раніше полюбому щось знайшлося б. Черезх якийсь час обов’язково щось валятиметься без діла. Так що така тема - вічно актуальна.

Але місце їй в розділі "Послуги" а ще краще в "Луцьк Талкс", тим більше що таку ініціативу модери прикріплять зверху без питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу цим займатись на постійній основі, так як моя фірма займається сервісом, постійно щось з'являється з комплектуючих які можу дарувати. Але тимчасово без транспорту.

Але Demitron теж пропонував свою кандидатуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Те що двоє то по-моєму навіть краще, якщо ви знаходитесь в різних частинах міста, комусь зручно підвезти в одне місце, комусь в інше. Але вам разом між собою контактувати щоб обмінюватись складовими частинами.

2. Вирішити для яких потреб збирати комп’ютери: здібним малозабезпеченим (є ж діти з ніщих сімей з великими розумовими задатками); дітям-інвалідам яким той комп можливо стане рятівною соломинкою; дитячим будинкам; дитячим лікувальним закладам; інше.

3. Створити відповідну (загальну) благодійно-компютерну тему, щоб проінформувати максимальну кількість людей ( в талксі чи барахолці)

4. Ну а далі рутина, узагальнити що принесли і що не вистачає для повноцінного компа, інформувати про потрібне, і в кінцевому результаті іншим бордівчанам які вже довезуть в точку призначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт)

Мав справу із компом,директор казав шо він із школи глухих дітей!

Так от дали комп глянути чого не працює, сказали шо просто стояв і одного прекрасного моменту не ввімкнувся.

розібравши було визно шо на материнській платі були сліди від невідомлї речовини яка напевно і стала фактором виходу із сторою системника.

Системник повернув так як ремонту не підлягав.

Пропуную зробити радість, зібрати системника для тих дітей які там навчаються.

Якщо ідея вам до душі пишіть в лс так як можу забути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці уже є жард і оперативка, можливо збиремо комп для школи глухих дітей?

пропуную по факту ощасливлення робити фото звіт!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз є, тоді давайте збирати, зацікавлених прошу писати мені. я буду вести облік в екселівському файлі хто, коли, що приніс і куди пішло. Потім визначим кому подарувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зацікавлених прошу писати мені. я буду вести облік в екселівському файлі

Але краще створи все-таки окрему спеціалізовану тему по цьому напрямку, назви її відповідно, щоб легко вгадувалось призначення, ну наприклад "Збираємо благодійний комп’ютер(и)", "Складаємо комп’ютер на благодійність" чи щось подібне. І можливо не в розділі "віддам даром" а "Луцьк талкс" там значно більше буде надходжень. І швидше збиратиметься.

Я додам корпус, він є власністю бордівчанина "sok", який вказав віддати на благодійність. На вихідних викладу фото, і якщо буде потреба то могтиму підвезти куди треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Есть парень которому очень нужен комп

Панащук Микола

НАВЧАЭТЬСЯ В нАВЧАЛЬНО рЕАБ1Л1ТАЦ1ЙНОМУ ЦЕНТР1

Д1агноз ДЦП важка форма не ходить

Если надо закину его фото, у него был старенький ноут, здохла мамка

давайте соберём комп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у нас имеется:

1. 2 планки памяти

2. DVD

3 винт

4 Видеокарта

5 Корпус+монитор

6 Процессор

Нужна мамка сокет A,754,939,AM2,478,775 любая из этих

Клавиатура,мишь может у кого валяються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

поки є pc133 2 планки по 128 мб, може потрібно... і ще десь валявся старий системник, з якого ця оперативка... щось ще зберу дам знати... думаю ввечері викину що ще є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один комп уже собрали

Спасибо всем кто откликнулся, если ещё комуто нужна помощ пишите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене десь була плата з французського сервака (пеньок 3 500 сказьова,ніби робоча)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і процик був до неї і 256 пам'яті і вся решта,на ньому спалахнув БЖ,то треба це перевірити,а в мене ремонт в хаті і все руки не доходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...