Перейти до змісту

Закаливание и моржевание


starOFF

Рекомендовані повідомлення

Я давно хотел попробовать зимой окунуться в ополонке но не как не получалось...и поэтому решил этой зимой окунуться! Сначала думал без подготовки сигануть в прорубь :) ! Но мозг победил, решил подготовиться и щас хожу на Стыр плавать примерно через день. Вода относительно теплая пока :) сегодня была +15, зимой температура воды примерно +4. Если кто хочет "закаляться" - кооперируемся :) Бандой веселей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куда затягивает, под лед? :) Если закаливание это здоровье ( оно лишним не бывает ) тогда пусть меня "затянет"! :)

Зимой температура ближе к +1. И это затягивает ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я б не радив окунатись, по перше ви не зможете спрогнозувати наслідки для своїх дітородних органів, це я думаю багатьох охолоджує від таких окунань :)

А якщо реально, то зі свого досвіду скажу, контрастний душ, і зранку головне себе пересилити приймати просто холодний душ, потім опдертись рушником, аж хочеться потім ще...

Спершу просто полийте холодним душом, потім через пару секунд спокійно собі будете стояти під холодною водою, головне повністю рослабитись тоді не буде взагалі холодно, це те саме стосується коли вам холодно на вулиці, якщо ви повністю розслаблені, і у вас чудовий настрій мала вірогідність того що ви замерзнете конкретно. Але це все для здорових людей, тому що якщо у вас проблеми з серцем то таке вам заборонить лікар, але якщо ви будете поступово закалятись то думаю нічого страшного у цьому не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я б не радив окунатись, по перше ви не зможете спрогнозувати наслідки для своїх дітородних органів, це я думаю багатьох охолоджує від таких окунань :)

Согласен, простатит не дремлет :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня есть знакомый - очь давно моржует - писать бегает через каждые 10 мин.

Берегите братцы письку здоровье !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... я б не радив....

...думаю нічого страшного у цьому не буде.

дивна точка зору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, потім опдертись рушником,

фгассє... А обтертися не допоможе?

ви не зможете спрогнозувати наслідки для своїх дітородних органів

Це більш безпечно, аніж регулярний гарячий душ.

писать бегает через каждые 10 мин.

Ну, це навряд чи від моржування. Хоча, може на початках застудив по дурості. І не пролікувався.

Потрібно спостерігати за своїм організмом коли починаєш щось подібне. Типу великі фізичні навантаження чи моржування. ЧИ голодування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба видирати окремі фрази з мого посту, і тимпаче додовбуватись до опечаток.

От не можу зрозумти одного, в чому смисл і кайф плавати в холодній воді?

Це тіпа потім казати який я крутий, і перець?

І щоб тут мені не казали моржі, кайф для організму, це комфортна вода, а плавання в ополонці, це все панти і не більше того, достатньо просто приймати контрасний душ, головне систематично, і прибити лінь.

Спочатку тепла вода, потім холодніша, потім ще, і ще, і льодяна, на пару секунд, потім можна тривалість збільшувати, і тоді спокійно зможете помитись літом (коли відключать холодну воду) в холодній воді, тільки мило треба підібрати яке гарно піниться в холодній воді :)

І старатись не навдіуватись, органзім сам себе закаляє, він сам регулює температуру, так що зможете потім ходити спокійно легкій курточці всю зиму і не замерзнее взагалі.

І головне раджу зимою носити шапку, і берегти голову, в основному дівчата жертвують своїм здоров'ям заради краси, а потім не можуть дітей мати тільки з тих причин, що пробіглася при -20 в капрончиках на дископляскі, ще й без шапочки.

Бережіть себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За эту осень я окунался примерно раз 10 в воде от 16 до 12 градусов с переодичностью раз в 2-3 дня. Ухудшения здоровья я не заметил, насморка нету, чуствую себя хорошо. Может я мало пока закаляюсь....но думаю что очень много вещей полезные ели они в меру! Если плавать в холодный воде долго а потом еще ходить в мокрых трусах на ветру босяком а потом еще сесть на на землю или бетонную плиту тогда полюбому что то будет! У меня схема примерно такая: покатался на велике согрелся, поотжимался, поприседал немного и полез в воду, поплавал около минуты, поокунался с головой, влез из воду, поменял плавки, одел шапку на голову, походил минут 5 и начинаю одеваться. Когда вылазишь из воды примерно около 5 минут не чуствуешь холода, тело горит! А вообще нужно чуствовать как ты себя чутвуешь что бы не навредить себе!

Мне нравиться купаться в холодной воде, очень интересное чуство, в основном чуствуешь себя "бодрячком"! На счет пантов...да я хз я делаю это для себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я б не радив окунатись, по перше ви не зможете спрогнозувати наслідки для своїх дітородних органів, це я думаю багатьох охолоджує від таких окунань :)

Бред. Сдерживает лишь трусость и предрассудки.

От не можу зрозумти одного, в чому смисл і кайф плавати в холодній воді?

Ты не ищи смысл. "Кто ищет смысл, тот летит на небеса" © :D

Сначала попробуй (и не разово), а потом поймёшь. Может ;)

Це тіпа потім казати який я крутий, і перець?

Из этого можно сделать вывод, что если бы ты окунался, то потом восхвалял бы себя? ;)

І щоб тут мені не казали моржі, кайф для організму, це комфортна вода, а плавання в ополонці, це все панти і не більше того.

Невероятно ограниченное мировоззрение. И судя по всему - перемен не будет ;)

Да и вообще, разве можно слепому от рождения объяснить, что такое красный цвет? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додовбуватись до опечаток.

така "опечатка" ПОВНІСТЮ міняє суть сказаного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мнения ученых разделилиь :) И так кто хочет "попробовать водичку" приходите завтра к пляжу в парке Леси Украинки примерно на 18 00 - 18 30, погода вроде норм на завтра, температура воды +15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И так подведем итоги :) Приехал примерно в 18:10 залез на вышку, к этому моменту заметил 3-х моржов ( они вроде ходят каждый день ) Поотжимался, разделся, вижу плывут двое, одним из них оказался Quantum :) Вообщем за 30 мин что был, увидел около 10 моржей. Единственный минус - очень много камаров! Вода теплая по ощущениям и если верить гисметео была сегодня +15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купаюсь майже кожен ранок в Теремно, відчуття від купання досить приємні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Цьогоріч і я вперше спробував, як це воно - окунутися зимою в ополонку!

Давно мріяв, проте все не наважувався!

Підготовки ніякої для цього не було!

А сталося все на свято Водохреща!

Чесно кажучи, я, напевне, ніколи в житті, ще не отримував такий шквал емоцій, позитиву, бадьорості і якоюсь мірою адреналіну, як під час пірнання в ополонку!

Одним словом - я ні капельки не пожалів, що пірнув в ополонку!

При цьому температура повітря близько 10 градусів морозу! Вода приблизно +1-+2 градуси за цельсієм.

Опісля, якихось негараздів зі здоров'ям не було!

тьху-тьху-тьху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...