Перейти до змісту

Тренажерна зала. Недорого


Valery

Рекомендовані повідомлення

Читати взагалі не люблю, та і часу немає. І стати тренером часу немає - постійно працюю. Сам займатися вдома не можу і не хочу, а тренажерка - те що треба. А в дорогих залах не обов'язково тренери кращі. І навіщо платити більшу суму, якщо дорогі зали нічим по моєму не кращі за цей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

А ще можна багато начитатись, повчитись у інших... і самим стати собі тренером. Це цілком реально, якщо основна мета - хороша фізична форма, а не досягнення високих спортивних результатів

І скільки часу на твою думку потрібно щоб повчитись у інших і стати собі тренером?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорогі зали нічим по моєму не кращі за цей.

А як же великі світлі та вентильовані приміщення, новітні тренажери, плазмові екрани, роздягальні з гарячим душом....?

Невже це не важливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки часу на твою думку потрібно щоб повчитись у інших і стати собі тренером?

Це залежить від людини та її цілеспрямованості. У мене, наприклад, це заняло роки 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, судячи з манери спілкування, мінімум має мати кілька медалей зі змагань з бодибілдингу, паверліфтінгу чи щось такого не менше як всеукраїнського рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене головне хороший тренер, хороша компанія і якісні тренажери. Радянські заводськи мене цілком задовольняють. Крім того такі тренажери будуть навіть якісніші за нові китайські.

Доречі цей тренер нещодавно організовував велопробіг у Луцьку. Вобщем я своє ИМХО озвучив. Маєте бажання - дзвоніть за телефоном вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі цей тренер нещодавно організовував велопробіг у Луцьку.

Серйозно? Сам? Пробіг 23 серпня до Дня державного прапора?

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був ще велопробіг на Велодень...

Але Лєкс тебе закопає за такі заявочки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був ще велопробіг на Велодень...

Але Лєкс тебе закопає за такі заявочки :D

Подзвони і спитай коли він організовував пробіг.

От тренер він хороший, зі стажем (йому десь до 50-ти років). Я власне рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвони і спитай коли він організовував пробіг.

Я прекрасно знаю що і коли він робив і чого не робив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені вже стало цікаво - хто ж такий цей ВВ

яка тобі різниця? ти і пачкою бумаги накачаєшся!!! ти ж сам собі авторитет - анонист:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йому десь до 50-ти років

У листопаді буде 50 :)

мені вже стало цікаво - хто ж такий цей ВВ

Насправді він класний мужик! І хороший тренер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвони і спитай коли він організовував пробіг.

Я прекрасно знаю що і коли він робив і чого не робив :)

Ого яка шалунішка!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, ти не лише не читаєш те що тобі пишуть, але й маєш властивість перекрутити все на свій розсуд і сприйняти на свій розум.

кожен судить по собі.

Удачі

p.s. - про пачку бумаги: спробуй без навантаження прокачати ноги - стань навпроти годинника із секундною стрілкою, далі виконуй наступний чином - 10 секунд - максимально швидко присідай - десь 12-14 разів вийде, потім 10 с. відпочивай, далі знову присідай з максимальною швидкістю наступні 10с, і так, поки стрілка не пройде три круги.

спробуй - подивишся відчуття. скажу відразу, що останні рази ти будеш присідати 5-6 разів за 10 с.

і

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, ти не лише не читаєш те що тобі пишуть, але й маєш властивість перекрутити все на свій розсуд і сприйняти на свій розум.

кожен судить по собі.

Удачі

Ну це ж ти писав про бумагу що кисть тренуєш)))

просто моя думка якщо ти класний фотограф то там можеш і доказувати який об"єктив кращий чи що там у вас, а не писати таку нісенітницю, як ти пишеш про спорт чи фізичні вправи.

p.s. - про пачку бумаги: спробуй без навантаження прокачати ноги - стань навпроти годинника із секундною стрілкою, далі виконуй наступний чином - 10 секунд - максимально швидко присідай - десь 12-14 разів вийде, потім 10 с. відпочивай, далі знову присідай з максимальною швидкістю наступні 10с, і так, поки стрілка не пройде три круги.

спробуй - подивишся відчуття. скажу відразу, що останні рази ти будеш присідати 5-6 разів за 10 с.

і

не порівнюй себе зі мною!!! а ти присідай зі своїм фотоапаратом то навіть і 5сек тобі вистачить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp не звертай уваги) це той випадок коли "Я ВСЕ ЗНАЮ"

памятається мені срач в темі рукопашного бою...

вибачте за нетактовність, а у цій школі лише патріарх є, епископів і ПАПи школи немає?

що за мода називатися СУПЕР-пупер, якщо ти справді Майстер то хватить і просто імені - Ваня, зате всібудуть знати що ти Ваня Майстер, а якщо ти так собі то жодні модні титули тебе крутішим не зроблять.

судячи по описам тренери не новачки, але навіщо понтові титули і купа керівників у клубі місцевого масштабу

люди чог ови доколупались до хлопця? він обяву дав. а не тему для розборок- не подобається ціна на зал? ну і ходіть собі в інший- ніхто не силує!

я ходжу взагалі за 240 і не жаліюсь. які питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, я писав про варіанти тренувань, а не про те, що так тренуюсь. і не порівнював тебе із собою і не збираюсь.

просто спробуй те, що написав без лишніх слів. можеш мені потім в приват написати наскільки помилився. пишу бо знаю, що кажу.

і не суди примітивно - якщо я фотограф, то це потвоєму означає, що спорт для мене табу - закрита тема.

ти глибоко помиляєшся.

Dima4s, писав про патріархів і не буду відмовлятись - справжній Майстер не потребує гучних титулів на загал, про його авторитетність відомо і так.

Женя, відправляй на відпочинок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прекрасно знаю що і коли він робив і чого не робив :)

Ого яка шалунішка! :)

Я про його професійну діяльність написала та про службові обов"язки. Я задоволена своїм особистим життям, так що в чуже мені нецікаве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в "Динамо" колись теж ходив, років так 7 назад. Не знаю як зараз, а раніше там було не краще ніж в цій тренажерці в Атлеті.

В "Динамо" з"явились нові тренажери та і роздягальні з душовими є. А от в "Атлеті" вже років 20 практично без змін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...