Перейти до змісту

Тренажерна зала. Недорого


Valery

Рекомендовані повідомлення

Строрював тут тему раніше. Не розумію де вона поділася, то ж створюю нову.

Проводиться набір в тренажерну залу біля головного корпусу ВНУ (в приміщенні Атлету). Дуже недорого (про ціну домовляйтеся з тренером)

В тренажерці є:

- Штанги, гантелі, гирі, бліни

- 3 тренажери для ніг

- 3 тренажери для рук, плечей

- 1 тренажер для спини

- 1 велика боксерська груша

- килим для занять

- різне додаткове приладдя

- лавки прямі, похилі для жиму і пресу

- турнік, бруся

- є холодна вода (шланг в душевій), туалет, роздягалка

- дуже хороший тренер, який не лише складе індивідуальний план, але і буде контролювати, чи правильно виконуєте вправи.

ходити в вівторок і четвер на 19.30, в суботу по домовленості.

Дуже дешево:

Володимир Володимирович +38 (099) 708 44 12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже дешево це скільки?

150 грн, запропоновані раніше - неадекватна ціна для такого залу

Можу запропонувати зал зі значно кращими умовами і ціною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати зал зі значно кращими умовами і ціною

був би дико вдячний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дешево це скільки?

150 грн, запропоновані раніше - неадекватна ціна для такого залу

Можу запропонувати зал зі значно кращими умовами і ціною

Може бути дешевше, дзвоніть уточняйте.

Власне я ходжу туди вже рік і умови мене цілком задовільняють. Мені не потрібні царські хороми в тренажерці. Головне снаряди, хороший тренер і гарна компанія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати зал зі значно кращими умовами і ціною

був би дико вдячний :)

Та будь ласка :)

Спорткомплекс "Динамо". Тренування 3 рази на тиждень. Ціна місячного абонементу 100 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і забули написати - обмежений графік відвідувань. в той час як в інших за 200-250 - безліміт на пів дня та будь який час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі ... в ТС... потягнуло на гумор...

"Тренажерна зала - безплатно: 4 сотки+лопата..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі ... в ТС... потягнуло на гумор...

"Тренажерна зала - безплатно: 4 сотки+лопата..."

Гуморист поясни хоть що такими вправами собі потренуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі ... в ТС... потягнуло на гумор...

"Тренажерна зала - безплатно: 4 сотки+лопата..."

Гуморист поясни хоть що такими вправами собі потренуєш?

Ясно що багато мязів домашньою роботою не накачаєш, але доля істини є в тому, що попрацювавши лопатою, сокирою, косою, шпателем чи пилою, можна досягти результату в скиданні ваги і підтримки загального тонусу організму.

повторюсь - це жарт .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни хоть що такими вправами собі потренуєш?

Якщо це робити періодично, то м"язи верхнього плечового поясу натренувати можна. Збільшення об"єму м"язів не буде, а от в тонусі вони будуть

Це досягається шляхом багаторазового повторення з малою вагою (лопатою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни хоть що такими вправами собі потренуєш?

Якщо це робити періодично, то м"язи верхнього плечового поясу натренувати можна. Збільшення об"єму м"язів не буде, а от в тонусі вони будуть

Це досягається шляхом багаторазового повторення з малою вагою (лопатою :)

це теж як жарт сприймати, чи це ти серйозно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це теж як жарт сприймати, чи це ти серйозно???

Це факт ;)

Шок, який факт?? де ви такі вумники беретися тікі? як можна тренувати верхній плечовий пояс тільки в одну сторону? ти ж при копанні городу лопату не перекідаєш то в одну то в іншу руку, це тільки викличе захворювання, як це часто відбувається у тенісистів, тому -що в них працює тільки одна рука!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість ходить в зал не для качалки, а для підтримання певного рівня свого тіла.

це все можна зробити і дома, і на турниках і навіть в офісі, коли до виконання повсякденних задач підходити із фізичними навантаженнями.

беручи пачку паперу - 500 шт, 2,5 кг приблизно, можна нести не так як зручно, а так, щоб потренувати м"язи кистьового відділу. це не доведе вас зпітніння, але допоможе тримати сухожилля та м"язи в тонусі.

про лопату, сокиру, дриль і т.д. вже мовчу - деяки "сухоребрики" будівельники та вантажники можуть загнути те, що так званим бодібілдерам не підсилу.

кожному своє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в "Динамо" колись теж ходив, років так 7 назад. Не знаю як зараз, а раніше там було не краще ніж в цій тренажерці в Атлеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це теж як жарт сприймати, чи це ти серйозно???

Це факт ;)

Шок, який факт?? де ви такі вумники беретися тікі? як можна тренувати верхній плечовий пояс тільки в одну сторону? ти ж при копанні городу лопату не перекідаєш то в одну то в іншу руку, це тільки викличе захворювання, як це часто відбувається у тенісистів, тому -що в них працює тільки одна рука!!!!

не судіть по собі. копав колись обома руками, із зміною типу навантаження на руки, спину, прес та ноги - головне мізки вчасно включати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так, щоб потренувати м"язи кистьового відділу. це не доведе вас зпітніння, але допоможе тримати сухожилля та м"язи в тонусі...

це називається анонізм:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мова про те що робота біля дому - є різностороння :

1. рубаючи дрова, працює верхній плечовий пояс + спина + ноги;

2. копаючи города чи вибираючи картоплю - спина+ноги;

3. пиляти дрова - біцепси+тріцепси

4. носити мішки - спина+ноги.

5. доїти корову - мязи кистей.

6. зривати плоди - ікроножні + спина.

... це питання до біологів-анатомів...

Щодня робота є різною і задіяні багато мязів. Голвне що систематично.

А копають лопатою, як правило, також на обидві сторони і на обидві руки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не судіть по собі. копав колись обома руками, із зміною типу навантаження на руки, спину, прес та ноги - головне мізки вчасно включати....

я поняв ти друг Гетто, я правий???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість ходить в зал не для качалки, а для підтримання певного рівня свого тіла.

це все можна зробити і дома, і на турниках і навіть в офісі, коли до виконання повсякденних задач підходити із фізичними навантаженнями.

беручи пачку паперу - 500 шт, 2,5 кг приблизно, можна нести не так як зручно, а так, щоб потренувати м"язи кистьового відділу. це не доведе вас зпітніння, але допоможе тримати сухожилля та м"язи в тонусі.

про лопату, сокиру, дриль і т.д. вже мовчу - деяки "сухоребрики" будівельники та вантажники можуть загнути те, що так званим бодібілдерам не підсилу.

кожному своє...

Ну не кажіть, я себе вдома наприклад не можу заставити качатися. Обстановка не та, і не зручно, настрою на заняття нема. А в тренажерці Поперше платиш гроші, що вже спонукає займатися (раз плачу буду займатися), по друге зручні снаряди для різних груп мязів (чого не можливо досягти в офісі, і навіть на турніках), по третє сприятлива музика, по четверте (і саме головне) компанія таких як ти, а в компанії займатися цікавіше, дивитися на когось кращого і поставити за мету досягти такого ж результату.

Чому на Вашу думку офісні працівники не працюють вдома а сидять на офісі. Все те ж саме можна робити і вдома. А тому, що обстановка не та і вдома тебе ніхто не контролює. І Вдома будеш робити роботу набагато гірше і повільніше (через лень). Тому всі працюють на офісах. Так сам тренажерна зала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ви такі вумники беретися тікі?

Мама з татком постарались :)

А якщо серйозно, то користь може бути від кожної активності. Головне - "включити" голову і правильно до цього підійти

Valery, головне сила волі та бажання. А тренуватись можна практично будь-де та будь-чим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ви такі вумники беретися тікі?

Мама з татком постарались :)

А якщо серйозно, то користь може бути від кожної активності. Головне - "включити" голову і правильно до цього підійти

В більшості випадків щоб підійти правильно треба переботи лень, а з цим допомагають боротися додаткові стимулятори (музика, компанія, совість що платиш а не ходиш, та ін.)

Я пробував вдома качати прес на підлозі - і спина після того болить, і в ноги ріже. Зручного місця в кімнаті знайти не зміг. Ну це не те. А ще має бути тренер, який кине оком і скаже кожному що і як для нього краще. А ще є такі, в кого проблеми зі спиною. Так їм ще інші нагрузки і вправи треба. Їм взагалі з лопатою не можна. І це тільки Тренер зможе визначити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще має бути тренер, який кине оком і скаже кожному що і як для нього краще. А ще є такі, в кого проблеми зі спиною. Так їм ще інші нагрузки і вправи треба. Їм взагалі з лопатою не можна. І це тільки Тренер зможе визначити.

А ще можна багато начитатись, повчитись у інших... і самим стати собі тренером. Це цілком реально, якщо основна мета - хороша фізична форма, а не досягнення високих спортивних результатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вас так стимулюють гроші, музика та компанія - чому ж не ходите туди, де займаються професіонали, де шикарніші тренажери і де ціна висока - думаю це було більшим стимулом, та прикладом - бо бачити перед собою якогось чемпіона і бачити такого ж ледарюгу - різні речі.

якщо ви хочете займатись - то вам перешкоди не завадять і лінь тим більше.

я дома роблю підходи у підтягуванні, віджиманні та з гантелями за час - поки йде відлік час до бою у WOT, цього достатньо щоб м"язи були у тонусі ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...