Перейти до змісту

Збираю системник


Damask

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Є бажання скласти комп'ютер для здобуття досвіду у галузі, за напрямком якої стажуюсь.....

власне потрібно слабенький системник який би для ubuntu 8 зміг створити комфортні умови роботи.

Можливо в кось є апаратна частина, яку за сік\пиво\шоколадку можна було б віддати..

пишіть...домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виртуальная машина не?

нє..... не годиться.... та й часто мороки з ними буває..... хочу зробити сервер маленький для тестування....ідея пока в голові лише, так як немає іншого системника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Є бажання скласти комп'ютер для здобуття досвіду у галузі, за напрямком якої стажуюсь.....

власне потрібно слабенький системник який би для ubuntu 8 зміг створити комфортні умови роботи.

Можливо в кось є апаратна частина, яку за сік\пиво\шоколадку можна було б віддати..

пишіть...домовимось

можу запропонувати корпус, бж так на 250W, мишку там мож якусь, сд-ром (Гг), флупік тож у мене валяється, маю мамкі на пентіум "якийсь там", якщо щось зацікавило -- звертайся_)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Є бажання скласти комп'ютер для здобуття досвіду у галузі, за напрямком якої стажуюсь.....

власне потрібно слабенький системник який би для ubuntu 8 зміг створити комфортні умови роботи.

Можливо в кось є апаратна частина, яку за сік\пиво\шоколадку можна було б віддати..

пишіть...домовимось

можу запропонувати корпус, бж так на 250W, мишку там мож якусь, сд-ром (Гг), флупік тож у мене валяється, маю мамкі на пентіум "якийсь там", якщо щось зацікавило -- звертайся_)

відписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Є бажання скласти комп'ютер для здобуття досвіду у галузі, за напрямком якої стажуюсь.....

власне потрібно слабенький системник який би для ubuntu 8 зміг створити комфортні умови роботи.

Можливо в кось є апаратна частина, яку за сік\пиво\шоколадку можна було б віддати..

пишіть...домовимось

а на існуючому компі поставити паралельно з віндою, виділивши на вінчестері гіг 15-20 у вигляді окремого розділу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Є бажання скласти комп'ютер для здобуття досвіду у галузі, за напрямком якої стажуюсь.....

власне потрібно слабенький системник який би для ubuntu 8 зміг створити комфортні умови роботи.

Можливо в кось є апаратна частина, яку за сік\пиво\шоколадку можна було б віддати..

пишіть...домовимось

а на існуючому компі поставити паралельно з віндою, виділивши на вінчестері гіг 15-20 у вигляді окремого розділу?

ні.... сервер хочу побудувати.... для підвищення проф. навиків.

Є процесор селерон 2.4 треба звертайся!

відписав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha1207 люб'язно надав корпус, за що йому щиро вдячний....

Старт дано, перший елемент уже є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...