Перейти до змісту

Будівельне сміття!


boras5

Рекомендовані повідомлення

Переважно бита цегла, плитка та штукатурка. Район Ковельської (біля спиртзаводу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно в кума з квартири (район ДПЗ) вивезли 100 мішків такого "добра". Просто цікаво, на таке взалі попит існує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на дачі в Промені можна було б тим ділом боковий проїзд між лініями перед осінню засипати, але просто немає сильного бажання те організовувати. :) Мо в ТС і машина є, щоб те діло все вивезти туди і викинути на дорогу? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... все вивезти туди і викинути на дорогу? :)

Не знаю, про яку дорогу йде мова, але потім штраф не впаяють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... все вивезти туди і викинути на дорогу? :)

Не знаю, про яку дорогу йде мова, але потім штраф не впаяють?

за те, що ями на грунтовій дорозі вздовж поля засипав? Думаю, ні. Ще й вдячні будуть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на дачі в Промені можна було б тим ділом боковий проїзд між лініями перед осінню засипати, але просто немає сильного бажання те організовувати. :) Мо в ТС і машина є, щоб те діло все вивезти туди і викинути на дорогу? :)

В мене дача в Промені при дорозі вздовж поля. Машину можу організувати (знайти), камаз. От тільки уточню чи буде цим займатись відповідна людина, бо в мене не виходить.

Dream, Камаз сміття то ж то буде дох..., я так думаю. Якщо діло провернеться, можна оформити машину на двоїх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, я кажу про проїзд вздовж поля між 19 і 18 лініями. Фігня в тому що почалися дощі і туди вантажівкою може бути проблемно заїхати.

Скільки оренда камаза буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, ау?

Вихідні, затягнуло.

Питав за машину. 1 км - 9 грн. + погрущика найняти = як на мене, то "позолочене" сміття буде.

Я пас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-11 км = 90-100 грн + навантажувач/вантажники.... хіба то дорого?

ТС, дай фотку купи сміття чи шо )) Щоб об'єми знати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-11 км = 90-100 грн + навантажувач/вантажники....

90-100 грн *2 = 180-200 грн. Кілометраж рахують туди-назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді перевозь тролейбусом чи дизелем-так дешевше буде!Велику сумка можу також подарувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Попакуєте в мішкі (не сильно великі), по дорозі за пару разів забрав би на дачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...