Перейти до змісту

Юрій Луценко створив свій блог в інтернеті


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Лідер блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрій Луценко презентував свій інтернет-щоденник.

Луценко наголосив, що веб-сторінка потрібна насамперед як дискусійний майданчик, повідомляє прес-служба руху.

"Це не агітація, не пропаганда, це націлене не на результати виборів, а на інтелектуальну дискусію", – сказав він.

"Доброзичливець підкаже, опонент покритикує – і в тому, і в тому випадку я буду вдячний. Так я стану сильнішим у дебатах з опонентами", – додав лідер блоку.

Луценко також закликав усіх зацікавлених відкрити свої щоденники на сайті, відзначивши, що серед інтернет-аудиторії багато вдумливих і конструктивних людей.

"Це буде не стаціонарний офіціоз із заявами лідерів. Нам цікаво, щоб туди писали читачі, прихильники, опоненти", – сказав він.

У присутності журналістів Луценко зробив свій перший запис, запевнивши, що завжди писатиме сам. "Всі знають, що я противник фальсифікацій", – сказав він.

Говорячи про правила модерування записів, Луценко сказав, що видаленню піддаватимуться лише нецензурні, агресивні або недоречні повідомлення, ще раз наголосивши, що вітає конструктивну і коректну критику.

Крім того, на сайті працюватиме система преміювання найцікавіших дописувачів.

адреса блога: http://blog.nso.org.ua/blog/32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не правий, Юрік був помічений на форумі Української правди, де досить активно відповідав на запитання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю в "блоге" будет так же :sm128:

чтобы отвечать на вопросы в нете- не обязательно знать ПХП, достаточно иметь опытного секретаря ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...