Jump to content

Dgura, вітаємо з днем народження!


Yaryk

Recommended Posts

Posted

Вітаємо тебе, Сашко, з днем народження!

Будь здоровим, не кашляй :) Успіхів у всьому!

  • 11 months later...
Posted

Дякую, дякую.

На 19.00 біля Променя, м'яско вже маринується.

Поїдемо в лісок за Кульчином.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...