Перейти до змісту

Продам китайський смартфон HTC Star A1200


c68c15

Рекомендовані повідомлення

Продам китайський смартфон HTC Star A1200 у відмінному стані (тільки можна плівку замінити на екрані, ще оригінальна!, а коли на сонці придивитися то видно пилинки під склом, розбирати не хочу тому що той пил ніяк не заважає) + MicroSD 8 Gb

900 грн.

ось такий він:

post-8595-0-60312100-1345795546_thumb.jppost-8595-0-39328100-1345795564_thumb.jp

У комплект входять:

сам смартфон

два акумулятори (пише що по 1500 mA, хоча я сомнюваюся, там десь 1200)

навушники

USB кабель

Зарядний пристрій

Флешка MicroSD 8 Gb

Упаковка та інструкція

Телефон не глючить, має двохядерний процесор МТ6573 650 MHz + ARM116 507 МГц з вбудованим 3D аклелератором, ігри йдуть класно :), стоїть Android 2.3.4, все працює чудово, тільки мені динамік не подобається: тихо грає, а в навушниках навпаки дуже хороший звук, навіть кращий ніж в оригінальних нокіа чи самсунг (може просто навушники такі), екран тут теж дуже якісний!. Фотки виходять як на 3.2 Мп вдень досить не погані, можу прислати. Якщо гратися то батарея сідає за день, якщо не гратися то тримає 2-3 дні. Працює на двох активних SIM-картах. Має вбудований TV, яким я майже не користувався.

Продаю тому що маю простіший телефон і хочу купити електронну книжку, а цей мені не такий зручний як телефон, я їм здебільшого користуюся як пристроєм виходу в інтернет по wi-fi та для ігор, модемом для компютера, електронною книжкою, аудіо та відео-плеєром, фотоапаратом і фонариком :)

Тут є більш детальний опис http://iklon.net.ua/...573-android-23/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...