Перейти до змісту

Переадресація вхідних


Рекомендовані повідомлення

Така трабла, в телефоні (nokia 6300, опереатор київстар), коли набираєш будь-який номер пише "переадресація вхідних дзвінків активна", і далі набирається номер. Неодноразово перевіряв, всі переадресації вимкнені.

Пробував набирати код ##002#, але всерівнно те повідомлення з'являється. Як можна ще виключити ту біду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця куйня мені теж псувала вигляд екрану. Коротше кажучи, то є необхідність. І пов'язана вона з послугою типу "вам дзвонили" та "абонент знову на зв'язку". Тобі приходять смс-ки, якщо телефон був вимкнений, а тобі дзвонили про те, що тебе хтось домагався? Або коли ти до когось дзвониш - а абонент поза зоною, і після входження абонента "в зону" тобі приходить смска? От ця обана переадресація і пов'язана з даною послугою. Тільки відключивши послугу (і то не всі оператори її відключають) можна позбутися такого попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі приходять смс-ки, якщо телефон був вимкнений, а тобі дзвонили про те, що тебе хтось домагався? Або коли ти до когось дзвониш - а абонент поза зоною, і після входження абонента "в зону" тобі приходить смска? От ця обана переадресація і пов'язана з даною послугою.

Да мені такі смс приходять.Значить, то від них. Що ж прийдеться терпіть <_< (просвітив, +1)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто подскажет, как на ЮМС отключить эту долбанную голосовую почту, которая включается, если карточка вынята из телефона или телефон выключен? Раньше всё было нормально, просто "Абонент не може прийняти ваш дзвінок", а сейчас идёт переадресация на г.почту, хотя данную услугу я никогда не заказывал.

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто подскажет, как на ЮМС отключить эту долбанную голосовую почту, которая включается, если карточка вынята из телефона или телефон выключен?

По ідеї, код ##002# скасовуєє взагалі всі переадресації.ТУТ про переадресацію в ЮМС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да мені такі смс приходять.Значить, то від них. Що ж прийдеться терпіть :( (просвітив, +1)

Подзвони на номер 477 (безкоштовно) і відмовся від послуги "Хто дзвонив" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да мені такі смс приходять.Значить, то від них. Що ж прийдеться терпіть :( (просвітив, +1)

Подзвони на номер 477 (безкоштовно) і відмовся від послуги "Хто дзвонив" :(

Справа в тому, що послуга "Хто дзвонив" мені потрібна, а те дурацьке повідомлення під час дзвінка не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що послуга "Хто дзвонив" мені потрібна, а те дурацьке повідомлення під час дзвінка не потрібно.

А воно йде так сказать в комплекті, і відключити його неможна :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а послуга то безкоштовна лише до кінця року

до речі під час дзвінка "исходящего" в мене ніфіга не з'являється. Телефонний мобільний апарат марки СоніЕріксон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а послуга то безкоштовна лише до кінця року

до речі під час дзвінка "исходящего" в мене ніфіга не з'являється. Телефонний мобільний апарат марки СоніЕріксон

а про какого оператора речь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а послуга то безкоштовна лише до кінця року

до речі під час дзвінка "исходящего" в мене ніфіга не з'являється. Телефонний мобільний апарат марки СоніЕріксон

Значить, то ще й від телефону залежить. Нокіа, уж занадто вирішила дотримуватись принципу відкритості роботи свого програмного забезпечення )) (як показувать то все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Siemens'и також показують. Не дуже подобається кожен раз на це дивитися, але послуга варто того, щоб нею користуватися.

На рахунок безплатності даної послуги у Київстара лише до кінця року. Дивно, у інших операторів вона зовсім безплатна і все. Без всяки умов по терміну. Гадаю, КС також продовжить халяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...