Перейти до змісту

Робота на таксі... Потрібна допомога!


sashalutsk@list.ru

Рекомендовані повідомлення

Хочу попробувати попрацювати на таксі в Луцьку. Є своя легкова машина Деу з газовою установкою. Цікавить на яку службу краще піти, і чи взагалі варто іти на службу - чи краще просто на себе (бо для оформлення треба оформляти підприємця). Також цікавить скільки грошей треба віддавати службі за радіозвйязок, виклики, фішку і т.д. в місяць? Скільки грошей витяне придбання рації, таксометра, оформлення ліцензії, податок в податкову (при офіційному оформленні підприємця), страховка, техогляд... І чи варто займатись цим зараз: чи ремонт машини і всі сукупні витрати (бо хочеться ж офіційно...) перевищують або "трохи не дотягують" тієї суми, яка буде зароблена в місяць (звичайно, мінус витрати на пальне).

Дуже дякую всім за ЗМІСТОВНІ ВІДПОВІДІ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хавчик для тролей гарантирован: )

а не проще подойти к матёрым таксистам и спросить? тут рядом темка про такси актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямуй в офіси служб таксі і все взнавай, тут навряд чи отримаєш змістовні відповіді. В кращому випадку можеш заглянути на форум таксопорту. Там є гілка про Волинське таксі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи на яких тачках їздять окремі таксисти, я думаю нормально в них все окуповується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи на яких тачках їздять окремі таксисти, я думаю нормально в них все окуповується.

Заблуждаешься половина из них побрала в кредит авто и терь не знает что с ними делать.От и таксуют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...