Перейти до змісту

шукаю підприємця


lanima

Рекомендовані повідомлення

шукаю підприємця, який оформить на роботу на 2.5 місяця. Бажано в сфері ремонту авто. Прошу всі пропозиції в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо - податки за себе заплатите? оО

якщо перед декретною відпусткою - то чому б і ні, зараз так популярно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо - податки за себе заплатите? оО

якщо перед декретною відпусткою - то чому б і ні, зараз так популярно)

колись (минулого року, як планували :) ) рахував скільки платиться і скільки повертається - виходить практично одне на одне. Вигідно лише в тому випадку якщо найдеться ЛОХ підприємець, який ті податки за майбутню маму заплатить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

податки за себе заплачу. Винагорода за витрачений час теж буде. Потрібно справді, щоб піти в декретну відпустку. Як підприємцеві-мені дірка від бублика, хоча податки беруть. Тому приходиться шукати вихід.

Податки займуть 54грн зі ста. Умовно кажучи за два з половиною місяці я заплачу 135грн. Отримаю 400 декретних. По моєму це краще ніж нічого.

До речі, ЛОХ підприємець може оформити мене через центр зайнятості(якщо нічого не змінилося, я підпадаю під пільгову категорію) й отримати назад податок й мою зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Податки займуть 54грн зі ста. Умовно кажучи за два з половиною місяці я заплачу 135грн.

Де ви бачили такі податки з мінімалки, навідь з пів ставки не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малося, на увазі що з суми заробітної плати мені потрібно буде заплатити 54 відсотки на податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...