Перейти до змісту

Ноут до 3000 грн


Рекомендовані повідомлення

Привезли цього красавца, повстановлював все і давай дивитись що і як та скільки градусів, заглянув на зношеність батареї:

jlj.png

Це хіба нормально? По логіці має бути 0%

Чи це є причиною для занепокоєння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привезли цього красавца, повстановлював все і давай дивитись що і як та скільки градусів, заглянув на зношеність батареї:

Це хіба нормально? По логіці має бути 0%

Чи це є причиною для занепокоєння?

Нормально, не заморочуйся, батарея зношується сама по собі, навіть ящо її не використовують, а твій ноут напевно був на якихось складах, в дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха,в мене еверест показує то 13% то 10 то взагалі 0.кароче не потрібно вірити софту на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заморочуйся, в твоїй батареї банки Sanyo, одні з найкращих акумів типу 18650.

Батарея при грамотній експлуатації проживе кілька років з найменшою деградацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого? для ігор у мене є вдома ПК а 300 грн. вже однозначно не підзбирати, як казалось вище так можна все життя прожити збираючи і нічого не мати...

Впринципі до ноута нарікань немає

srs.jpg

Продуктивність проца більш ніж достатня.

Індекс продуктивності кому цікаво:

1hrh.png

Злив всю інформацію із стаціонарного ПК досить швидко, слава гігабітці! Але швидкість не була швидша за 30 Мегабайт/сек хоча гігабіт це має бути десь до 100 метрів сек, вінт на стаціонарному має середню швидкість читання біля 90-та мегабайт/сек...

Порився у своїх файлах - знайшов 3DMark06_v120_1901 не втримався зробив тест:

jgj.png

Впринципі ігрової продуктивності хватає щоб погратися всі сталкери на повну при статичному освітленні і без зглажування, я навіть кризу 2 запускав за для цікавості - при 800*600 і мін настройках цілком іграбєльно але процик, він же і відяха розігрівались до 80-ти градусів.

Єдине з чим ще не розібрався то яке у мене відео, на розетці пишуть що Intel HD Graphics 3000 тут пишуть що Intel HD Graphics (Sandy Bridge), тільки одне але, GPU-Z каже інше

ckc.png

12 Шейдерів замість 6 як написано на notebookcheck... 12 Шейдерів у HD3000 але у неї ще 2 ROPsа карочє хз що маємо те маємо

Батарея 2 години 40 хв. при перегляді фільму і підсвітці у 60%

Безпровідна мишка яку давали у подарунок - тягне у іншій кімнаті :D .

Впринципі якщо брати цінову категорію до 3000(+сумка і мишка) це найкращий вибір як на мене.

Із мінусів кути обзору дисплея, хоча на всіх ноутах так у цій ціновій категорії.

ЗІ та гра про яку я говорив у першому пості йде цілком нармально на таких налаштуваннях

2342442342.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І під кінець:

5936e5ce29a0bf43f67716eceb5ca89f.jpg

Ніяких проблем не виникає, головне увімкнути всі декодери

66672b2bfbf29b2188a6f827888432f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заморочуйся, в твоїй батареї банки Sanyo, одні з найкращих акумів типу 18650.

Батарея при грамотній експлуатації проживе кілька років з найменшою деградацією

Звідки інформація про те, хто виробник акумуляторів дляя батареї цього ноутбука, ну і яка експлуатація ввежається грамотною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад не вижимати із батареї останні 10% я собі поставив щоб при досягненні 10% заряду ноут робив гібернацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...