Перейти до змісту

Посоветуйте хорошего моториста


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Народ подскажите хорошего моториста, махинка Омега 98, 2.0 16v . Охота проверить мотор в профилактических целях ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ти саме хочеш провірити?що тебе не влаштовує у роботі твого двигуна зараз????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ти саме хочеш провірити?що тебе не влаштовує у роботі твого двигуна зараз????????

Просто, охота сделать полную диагностику, на ошибки проверяли компом - нет. Хочу просто знать в каком состоянии у меня мотор, компресию померять, ну в общем все что надо делать при покупке машины, а я этого не сделал. На данный момент не устраивает цокот при холодной и при малых оборотах когда нажимаю на газ тоже проскакивает цокот как у дизеля. Мне говорили что это гидрокомпенсаторы, но охота чтобы спец посмотрел. Плюс чтото меня не устраивает последнее время резвости у нее стало чуть меньше, понимаю что бенза гавно но неужели еще хуже стала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо машина гріше почала їхати-треба помити інжектор можна це зробити на рівненській(ВОЛИНЬ-АВТО, відділ інжекторні системи) або в гаражах біля 6-гог відділу!і там і там класно все роблять!

якщо до моторіста то от тобі номер

80506273135 звати Ігор! робить на замковій площі-у дворі де бар Cinema.робить класно мені робив-задоволений!доречі в нього також була атка як в тебе омега....тільки 2.5 V6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8-050-6710580

5-69-82 Олексій Євгенович робить двигуни та електроніку

А где его боксы, где делает машины?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...