Перейти до змісту

розлочка Сім карти Life


madkot

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

через неуважність заблокував Пін код на карті Life, вимагає ПУК код, але не можу знайти де стартовий пакет поклав, бо дуже давно купував.

чи реально його розлочити?

якщо так - то будь ласка дайте контакти і орієнтовну ціну послуги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значится так! Без Puk - кода никак!!!! Не забудь что Puk-код имеет ограниченное кол-во ввода, а именно 10. После 10 попыток можешь выкинуть её в ведро.

Puk-код -- либо ищи , либо дрючь оператора (он знает твой puk 100%). Уговаривай и приведи доводы что номер твой, оператор должен сказать тебе PUK-код (если конечно тебе поверит).

Других методов нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіант номер три: звернутися до представників лайф тут, сказати що карту втратив.

Відповісти на кілька запитань як ото: скільки грошей було на рахунку? кому останні рази телефонував? кому найчастіше телефонував? зроблять дублікат (гривень за 20 мабуть...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще простіше подзвонити до оператора на 5433, сказати що заблокувалась сімка, надати необхідну інфо

Відповісти на кілька запитань як ото: скільки грошей було на рахунку? кому останні рази телефонував? кому найчастіше телефонував?

повинні підказати пук код і не треба нікуди йти і щось комусь платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще простіше прочитати те, що написали чуть више, і зрозуміти, шо цей варіант вже був озвучений.

Я написав про крайній, але цілком дієвий варіант :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в подібній ситуації, звернувся в сервісний центр лайфу, там попросили назвати кілька номерів на які я часто дзвонив - і все. безкоштовно відновили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...