Перейти до змісту

Невірю!


vanus

Кому ви найбільше не вірите!!!  

37 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Особисто я думаю що всю воду в українській політиці мутить Путін разом з його підлабузниками (Янукович, Медведчук і Ко, Симоненко, хоча останній ні Путіну ні комусь іншому вже не потрібен, він просто клоун, якого забув великий цирк, який "подарував" нам і пані Вітренко).

Нарахунок Литвина... В нього також добре "рильце в пушку". Занадто він хитрий і добрий, щоб бути чесним. Думаю що він більше прихильний до команди Кучми, ніж до Ющенка. Просто добре перефарбувався в камуфляж.

Тимошенко, на мою думку, безрозсудна баба, здатна на все (в т.ч. на кровопролиття) заради здійснення якоїсь своєї "високої мети" (помсти Кучмі?). Щось в ній є від Гітлера і Сталіна... Її потрібно боятись. Не можна її до влади...

От Мороз -- дуже цікава особистість... я ніяк не можу зрозуміти на чийому він боці. Ніби і нормальний дядько, а з іншого боку... політреформу занадто активно пропихав, з касетним скандалом якось не гарно засвітився... я бачу два варіанти -- або він сам по собі і дуже хитрий, або він маріонетка в чиїхось дуже спритних руках. Швидше перше. Мені здається що він як політик дуже чесний і порядний, проте ідеї пропихає не завжди правильні. Хоче "все і одразу" і тому часом робить неприпустимі помилки. А ще його, здається, легко образити. А здатність ображатись -- це для політика недопустима розкіш.

А хто мені завжди подобався -- це Ванька Плющ. Дуже розсудливий і мудрий чоловік, а і разом з тим "що в голові, те й на язику". Я б за нього проголосував...

Все-таки, що не кажіть, а найбільшої довіри викликає Президент, хоча і по ньому накопичилось надто вже багато запитань... І про його отруєння, і про його сина, і про Гонгадзе, і про Порошенка і Ко, і про бандитів, які мали сидіти в тюрмах а натомість отримали депутатську недоторканість, і про покарання винних в фальсифікації виборів, про боротьбу з корупцією, яка як процвітала так і процвітає, при чому до хабарів додалась надбавка "за чесність"...

З цього всього випливає, що найбільше я вірю собі! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що уважніше?:rotate:

голосовалка неробоча... бо ніхто нікому не вірить!  :rotate:

<{POST_SNAPBACK}>

Прошу посилатись на перевірені дані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мороз - симпотішний дядько, простот він вже застарий для політики (на перший погляд), і його лінія дій просто не послідовна і не достатньо сильна, щоб не прогинатись під інших.

Вірити Путіну? хе-хе, можна бути впевненим на 100% у його проросійських поглядах, а ви чого від нього чекали? :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Бенладен був людиною слова, то від америки на сьогодні лишився б лише випалений степ, і в Іраку їх також не було б...

А з твоїми поглядами на довіру політикам жити тобі тільки в Білорусі. Проте жити нормально там тобі навіть твій арсенал не допоміг би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum:

а я там и не собираюсь жить.

просто смотреть со стороны на чужоземных политиков легче.

чем на своих, которым я не верю.

и не скоро буду верить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Orfey:

100%. согласен с тобой.

только до выборов еше далековато.

У нас в стране они (выборы) как геморой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори в нас постійно

Хіба не видно тільки Ющенко поздоровався з Януковичем - вже на всіх каналах пропаганда РЕГІОНІВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори в нас постійно

Хіба не видно тільки Ющенко поздоровався з Януковичем - вже на всіх каналах пропаганда РЕГІОНІВ

<{POST_SNAPBACK}>

хе-хе :(

эт точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...

В элиту украинской политики, не заляпавшись де...мом, попасть невозможно. Так что и верить там некому... :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з твоїми поглядами на довіру політикам жити тобі тільки в Білорусі. Проте жити нормально там тобі навіть твій арсенал не допоміг би...

А ти там був більше одного дня ? Чи так, просто теоризуєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з твоїми поглядами на довіру політикам жити тобі тільки в Білорусі. Проте жити нормально там тобі навіть твій арсенал не допоміг би...

А ти там був більше одного дня ? Чи так, просто теоризуєш ?

где? в Белоруссии? я был подолгу. и есть люди из Минска, с которыми регулярно переписываюсь. они очень довольны своей жизнью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...