Перейти до змісту

Де внас в Луцьку можна купити надувні матраси


SaniaM

Рекомендовані повідомлення

Де внас в Луцьку можна купити надувні матраси типу intex чи ще якісь за приємливими цінами, хто знає чи купував порадьте будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може краще на аукро? Якщо не терміново, що аяяй, то краще там. Собі купували INTEX 150*198 в комплекті з насосом і двома подушками за 269 грн разом з доставкою.Доставка 1 день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) так терміново було?

Матраси є на "базах", де продають іграшки.

За "Варшавським", на Карпенка-Карого, перед переїздом направо.

Я там купив "двоспальний" матрас Intex 68758 (137х191х22 см) за 155 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

На рахунок INTEX - це мені здається чи дійсно якість даного виробника останніми роками значно погіршилась. Маю колишній матрас INTEX котрий відслужив чотири роки на гальці, каміннях і траві і не був пробитий ні разу. Якби не сильно вигорів на сонці то міг би ще служити І маю новий матрас котрий уже клеївся кілька разів. При першому використанні матрасу прийшлось самостійно ремонтувати пробку в якій була проблема з зворотнім клапаном.

Також маю досвід користування надувним басейном котрий нормально прослужив лише рік, а на другий рік почав постійно пропускати по швах і врешті повністю розлізся. В цьому році купив каркасний басейн котрий потік після першого напускання води через мікротріщину на місті згину. Якби була якась альтернаитива я б на це г..о. більше навіть не дивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...