Перейти до змісту

Продам HaiPai I9220, три дні у використанні!


creative0design

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім! Заказав апарат за кордоном, 3 дні покористувався і вирішив продати, тому що не думав що він такий великий! В загалом телефон задовільняв по всьому функціоналу, але трохи мені завеликий, надумав взяти собі 4,3 дюйма! Цей апарат буде дуже корисний хто хоче пограти в ігри, музику, подивитися фільм. Дуже зручно працювати в інтеренті, 3g на Utel - 2,5 Мбіт/сек, а і дуже цікаву можливість має Wifi роутера (роздача інтернету на ноутбук або планшет)!

Щоб ви переконалися що я ним користувався 3 дні даю вам трек номер поштового відправлення, RB469485891HK!

Також подана заява для внесення телефону в Білий список!

_________________________________________________________________________________________

HaiPai I9220!!!!

haipai-i9220-53-5-points-multi-touch-mtk6575-android-40-os-3g-smart-phone-smartphone-w-wifi-cpup05-s922.jpg?t=1340091098

T21wNVXc4cXXXXXXXX_183120351.jpg?t=1340876467

T2yaeHXk8aXXXXXXXX_89749358.jpg?t=1340876472

Новая модель смартфона с 5.3 дюймовым экраном.i9220+ MTK6575 — новый смартфон в стиле Note.

2 сим карты.GSM 850/900/1800/1900MHz 3G WCDMA 900/2100MHz

Смартфон поддерживает работу GSM+GSM, или GSM+WCDMA

Операционная система: Android 4.03

Процессор: MTK6575 1GHz (С возможностью разгона до 1,4 - 1,9GHz - но при большой потребляемость батареи) CPU Cortex A9 + SGX531 GPU ускоритель графики,

GPUs

400M

!

Память-RAM: 512мБ оперативной памяти, + 512мб для хранения системы! ROM: 2гб встроенной памяти.С возможностью расширения до 32ГБ

Дисплей: 5.3, 480×800 емкостной, мультитач 5 точек .16млн.цветов.

Камера-8.0МР,автофокус,вспышка.Фронтальная 0.3мр

FM Радио,Bluetooth A2DP, GPS с голосовыми подсказками,WIFI:802.11b/g

Программы-Android Market Place, Social Networking, Gaming, MS Office ,Gmail, Mail exchanger, etc

Функции: Смартфон на процессоре МТК 6575 Haipai i9220

Органайзер и дополнительные функции: Facebook, MSN, Twitter, Youtube, Калькулятор, Мировое время, Будильник, Игры

Использование телефона в качестве флеш-накопителя

Поддержка приложений и игр для Android (.apk)

Видеосъемка: 720p (1280 × 720,30 кадров/с)

Датчики: света, приближения, гравитации

Скайп с поддержкой видео звонков.

Видео-AVI, MP4, FLV, 3GP, MOV, ASF, MPEG, RMVB и т. д.

Аудио-MP3, AAC, WAV и т.д. / 3,5 мм аудио разъем.

Аудиовыход: встроенный динамик / выход для наушников 3.5мм

Питание: Батареи емкостью 2800мач.(2 шт) - Чесные!

Размеры: 147*83*9.7 мм. Вес с аккумулятором: 175г

Время работы в режиме ожидания: до 120-150 часов (в зависимости от сети)

Время работы в режиме разговора: до 3-4 часов (в зависимости от сети)

Новое поколение процессора MTK 6575 1ГГц (Cortex A9) с современной архитектурой ARM v7, процессор произведен по технологии 40nm (низкое энергоптребление). Все это означает полную поддержку Flash и видеовызовов Skype, еще большую скорость обработки интернет ресурсов и конечно же обеспечивает работу требовательных современных 3D игр

Разогнанный 3D ускоритель PowerVR SGX 531T обеспечивает высокую производительность графики в играх и в графических интерфейсах

Объем встроенной памяти увеличен до 4Гб, а для хранения мультимедиа файлов есть поддержка microSD до 32 Гб

Поддержка двух сим карт в режиме GSM+GSM или WCDMA+GSM

Телефон 1 шт. Зарядное устройство 1 шт. Аккумуляторная батарея 2 шт. по 2800 мач Наушники 1 шт. USB кабель 1 шт. Защитная пленка 1 шт. Коробка 1 шт.

________________________________________________________________________________

Встановлені права root (Суперкористувача), Багато системних програм просять телефон з root правами!

Цена 1650 грн.

За будь-якою інформацію звертайтесь за телефоном (050)685 12 95 - Діма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропоную 1300грн аргумент http://china-phone.p...axy-note-i9220/

Вибачаюсь за оффтоп але як на мене цілком адекватна ціна... http://aukro.ua/listing.php/search?sg=0&string=Haipai+i9220

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і я ціну не з пальця висмоктав, чи по ссилці перейти ніяк не виходить,а тим паче 3 дні це вже бу,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eleKtrik :naezd: а лівіше ціна яка ? якщо у Вас проблеми із монітором то ось Bezymiannyi_500.jpgi.gif і всього навсього 2 тижні зачекати.

томі запропоновану ціну вважаю обгрунтовоною, тим паче что продавець купував із-за кордону, а отже без накрутки бариг. Та ще й питання гарантії відкрите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eleKtrik :naezd: а лівіше ціна яка ? якщо у Вас проблеми із монітором то ось

i.gif

Я вибачаюсь, мо де непобачив напису фрішип біля 1350?

ЗІІІ... Не у мене проблеми з монітором, а у вас із аргументуванням...

i.gif і всього навсього 2 тижні зачекати.

в даному випадку у наявності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось автора не чути, та й інших пропозиції нема.... Пане eleKtrik, із Вами дискуссію вважаю марнотратною, адже ні пропозицій по продажу чи купівлі від Вас не поступае. і так чисто для роздумів http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14424-mtk6577-newman-n1.html + 20уо доставка і того 1565 грн, і начинка значно цікавіша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане eleKtrik, із Вами дискуссію вважаю марнотратною, адже ні пропозицій по продажу чи купівлі від Вас не поступае.

Я лише показав голослівність ваших аргументів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане eleKtrik, із Вами дискуссію вважаю марнотратною, адже ні пропозицій по продажу чи купівлі від Вас не поступае.

Я лише показав голослівність ваших аргументів!

1324750769_30.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не дуже віриться що продаєте через те що завеликий екран, знали що замовляли... напевно чергова китайська "фігня"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось автора не чути, та й інших пропозиції нема.... Пане eleKtrik, із Вами дискуссію вважаю марнотратною, адже ні пропозицій по продажу чи купівлі від Вас не поступае. і так чисто для роздумів http://www.tmallbox....-newman-n1.html + 20уо доставка і того 1565 грн, і начинка значно цікавіша.

maxxis777 То чьому тоді розводите флуд коли там порівняно халява ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 1300 грн готовий забрати, подальші розмови не з топікстартером вести не бачу доцільності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропоную 1300грн аргумент http://china-phone.p...axy-note-i9220/

Не аргумент

tft.jpg

Телефон не цей! Ви мені скинули Star I9220! Я його заказав на ebay! 250$ + 32$ доставка, а це що Ви мені скинули це фуфло! Мій i9220 модифыкований компаныэю IGOLD є можливість розгону до 1.9 Ghz, + root права + IPS матриця!

Доречі, в дешевших Star I9220 є навіть TV і стилус, але наскільки якісна зборка його, не впевнений ....!!!

Дякую всім за увагу, продано 1620грн! Тему закрито!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось автора не чути, та й інших пропозиції нема.... Пане eleKtrik, із Вами дискуссію вважаю марнотратною, адже ні пропозицій по продажу чи купівлі від Вас не поступае. і так чисто для роздумів http://www.tmallbox....-newman-n1.html + 20уо доставка і того 1565 грн, і начинка значно цікавіша.

Ви напевно взагалі не стикалися з китайскими телефонами! Як може у IPS матриці бути 260К!!!???? До китайського опису телефону потрібно підходити дуже прискіпливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на правах офтоп:

я про такі штуки китайськи читаю завжди тут. далеко не все китайське є гівном, у товариша такий, каже що за свої гроші не дуже поступається іменитим брендам. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропоную 1300грн аргумент http://china-phone.p...axy-note-i9220/

Не аргумент

tft.jpg

Телефон не цей! Ви мені скинули Star I9220! Я його заказав на ebay! 250$ + 32$ доставка, а це що Ви мені скинули це фуфло! Мій i9220 модифыкований компаныэю IGOLD є можливість розгону до 1.9 Ghz, + root права + IPS матриця!

Доречі, в дешевших Star I9220 є навіть TV і стилус, але наскільки якісна зборка його, не впевнений ....!!!

Дякую всім за увагу, продано 1620грн! Тему закрито!

Не дуріть людей IPS-сом там і не пахне

http://habrahabr.ru/post/147194/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІд себе добавлю 5 коп: є тільки 3 нормальних дійсно якісних і продуманих брендів китайських мобільних телефонів: Lenovo, Zopo, Meizu.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...