Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Мені одному здалося, що під час матчу Мексика-Камерун співали хіт "Хутін-Пуйло"? :rolleyes:

І мені почулось пару секунд...

Блін, а я думав, що то мене глючить після літри пива))))) Не мені одному чулось, значить!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А Я, а Я,а Я!!!!!!!!!!!!!! що говорив!!!!!!! Нідерланли вперед! Ех чуваки,думаєте що я "пацан"!))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчилась ера Барси, і закінчується гегемонія зб.Іспанії. І не кажіть, що це не взаємопов'язано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я майже на стадіоні. Чому? Жинка пішла на піцу з кумашками. Я малечу вложив спати ще пів 10. Пиво в холодильнику остило! Сємкі наготовив.... тілівізор і комп - мої))))). Файно!

Закінчилась ера Барси, і закінчується гегемонія зб.Іспанії. І не кажіть, що це не взаємопов'язано.

Блін, в мене такі самі мислі!))

я хуєю з цих іспанців!!!

ГОЛЬГОЛЬГОЛЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте,але я просто Суперррррррр! красава, знав за кого вболівати!!! це??Пі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо!!!!!!! Іспанія обісралася))(ну поки що, думаю з групи вийдуть). Будь ласка не ображайтеся фани Іспанії,це просто футбік))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такого я ще не бачив за свої 32 роки, щоб чемпіони так "пихтіли" ще ...........але правда є хто погано розпочинає той піз.ато закінчує))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якась ганьба!!! Я такого не очікував.

чепміони всього в світі. ззі складом - кожен тренер мріє про таких майстрів, хто?? молода команда - розірвала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...