Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А Івахів, місцевий олігарх за півроку зробив стільки для поліських сіл, скільки ні одна демократична і недемократична влади не зробили за 20 років незалежності.
Оці "півроку" - і є ключовим словом. А далі... Що далі? П'ять років забуття?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от й я кажу, що цей хоч щось зробив реальне для людей, нехай й перед виборами.

А цей Івахів, що там зробив? ЦУМ в Ковелі купив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, ну не у всіх же ж бюджет виборчого фонду такий, як у Палиці. Не у всіх півтора мільйони баксів на вибори і все остальне. Не всі можуть за пів року наробити людям всього-всього-всього.

Інша справа, коли гроші є, а ноль справ.

Погано, що ніби то кандидату має народ допомогти, щоб він пройшов у владу і робив великі добрі справи людям.... а в нас тут навпаки виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а лічьна я не панімаю, як чувак який ніколи ніде не працював може здобути прихильність тих, хто кожен день працює

Хороше питання. Respect. Ну мабуть тому Івахів і перемагає що його ті хто кожен день працює з сапкою часто бачили. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що цього разу голосували не по пропорційній системі.

Непогано б виглядала картина:

Регіони + комуністи - 43.94%

Батьківщина + Удар + Свобода - 49.11%

(оброблено 95.96% протоколів. З кожним новим порахованим протоколом розрив збільшується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, наабарот, я думаю, проголосували якраз через те, що щось десь та й робить, а не тільки мордою торгує :)

От читаю я цю відповідь і думаю: невже людина не розуміє що вона підримує систему в основі якої брехня та обман? Загалом справа ж не в Івахові та в Гузі. Справа в тому, що в Україні вибудувана система при якій всі, в тому числі і мої опоненти, працюють заради збагачення невеликої групи людей. І те яким чином проводять вибори Палиця, Івахів. Єрємєєв покликано забезпечити функціонування цієї системи. Невже її захисників це влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, наабарот, я думаю, проголосували якраз через те, що щось десь та й робить, а не тільки мордою торгує :)

Щось в нього дуже секретні справи виходять: все робить, а ніхто не знає що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

98.39%- 21 Виборчий округ

97.45%- 20 Виборчий округ

по інших наших округах опрацьовано 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо вибрать Гузя, то система яка буде?

Для мене це був би зайвий доказ того що не все продається та купується. Звичайно, сам Гузь нічого не змінив би. Але, як на мене, потрібно позбутися цього позору, коли кандидат приходить на округ, відкриває бумажник і каже: "Я вам башляю, а ви мене обираєте".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і протилежність цієї системи - північна корея та куба

В нас в окремих регіонах фактично "північна корея та куба" вже давно побудована. Вони, фактично, вже вернулись на 20 років назад, де раніше голосували за блок "комуністів і безпартійних", а тепер за блок "комуністів і партія регіонів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одномандатний виборчий округ №19 -Мельник Євген Іванович 36.46%

Одномандатний виборчий округ №22- Палиця Ігор Петрович 40.27%

Одномандатний виборчий округ №23- Єремеєв Ігор Миронович 48.50%

Тільки 20 та 21 округи "маринують", можливо, через відставання опозиційних кандидатів менше тисячі голосів,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не повіриш, але така система побудована у цілому світі :D

І Барак Обама те ж проводить свою передвиборчу кампанію так само як і Івахів?

Дозволь з тобою не погодитись - не в цілому світі. А от на пострадянському просторі - так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, часи змінюються, при чому не завжди на краще. Думайте не про себе а про нащадків, які можуть і не пробачити вам вашу "хату скраю".

да забембали ви вже своiми нащадками, обирали Кравчука, думали про нащадкiв, обирали Кучму, два рази думали про нащадкiв, обирали Ющенка, думали про нащадкiв, як обирали Януковича, хтось там теж думав про нащадкiв. Не забембались ще про нащадкiв думати ? Чомусь кожнi вибори як росiйська рулетка, й кожного разу в стволi опиняется патрон

ЗЫ не факт, що вашi нащадки пробачать вам вашу *хату не скраю* Ющенка нам вже точно не пробачать, а скiльки ще таких *ющенкiв* буде, невiдомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо вибрать Гузя, то система яка буде?

В тому і різниця, що він іде в "команді", а Івахів в яку фракцію піде після виборів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти би просто прозрів як проводить кампанію обама,

аби поцікавився особливостями фінансування виборів у америці детальніше - пострадянський простір просто курить.

:) Та невже дороги ремонтує та ставить пластикові вікна в дитсадках? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти би просто прозрів як проводить кампанію обама,

І все ж, як проводить свою компанію Обама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

битва за Київ продовжуються-на сайті лівий берег іде пряма трансляція з дільниці дуже цікаво раджу переглянути

Товариство..На 223 розбили камеру польського телеканалу це у києві ідуть запеклі бої з ПР

Товариство..На 223 розбили камеру польського телеканалу це у києві ідуть запеклі бої з ПР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди! Так скажіть вже кінець-кінцем, що ж там той Івахів ''наробив'', а то всі флудять що на робив, на робив, а ніхто не пише що конкретно, де і в якій

кількості???!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки багато мови про Ковельський округ і чомусь ніхто не згадає округ №19 з центром у Володимирі-Волинському де впевнено переміг свободівець Євген Мельник котрий в черговий раз

запхав куди подалі самовисуванця Сергія Ковальчука (Укр Петроль, Луга Нова, Європацукор, хлібзаводи, цегельні заводи ... ) котрий теж дуже багато бабла вклав в свою передвиборну компанію і завжди підтримувався САМИМ БК. Хіба це не яскравий приклад можливості перемагати на Волині. Достатньо було виставити дійсно сильного кандидату від опозиції і ніяке бабло вже не канає. А Луцький округ свідомо ЗДАЛИ самі опозиціонери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки багато мови про Ковельський округ і чомусь ніхто не згадає округ №19 з центром у Володимирі-Волинському де впевнено переміг свободівець Євген Мельник

Тому то й Мельника не згадують, що ситуація там вже вирішена. А от Івахіва зараз "за вуха тягнуть" .

да ти би просто прозрів як проводить кампанію обама,

І все ж, як проводить свою компанію Обама?

а я чьо, бібліатєка? ;)

Тобто реально тобі сказати не має що ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...