Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області.

А зкопіпастити повністю слабо?

Всеукраїнський референдум призначається Верховною Радою України або Президентом України відповідно до їхніх повноважень, встановлених цією Конституцією.

Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області.

{ Офіційне тлумачення положень частини другої статті 72 див. в Рішенні Конституційного Суду N 6-рп/2008 від 16.04.2008 }

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області.

Реально реалізувати це було б ой як не просто. Тиск на організаторів збору підписів був би шалений. Та й щоб реалізувати цю ідею потрібні певні фінансові вливання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально реалізувати це було б ой як не просто. Тиск на організаторів збору підписів був би шалений. Та й щоб реалізувати цю ідею потрібні певні фінансові вливання.

А соціальні мережі? Попередньо зібрати підписників, організуватися і вже потім подавати документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А соціальні мережі? Попередньо зібрати підписників, організуватися і вже потім подавати документи.

Як ти це собі уявляєш? Як можна зібрати одночасно 3 000 000 бажаючих взяти участь у якомусь референдумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А соціальні мережі? Попередньо зібрати підписників, організуватися і вже потім подавати документи.

Як ти це собі уявляєш? Як можна зібрати одночасно 3 000 000 бажаючих взяти участь у якомусь референдумі?

За півроку цілком можливо.

Пользователи Украины Вконтакте: 16 254 991 человек (15 марта 2011 года)

А це майже 35% від населення країни. З тих 16 мільйонів 3 мільйони молоді думаю набереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользователи Украины Вконтакте: 16 254 991 человек (15 марта 2011 года)

А це майже 35% від населення країни. З тих 16 мільйонів 3 мільйони молоді думаю набереться.

Тут потрібно невеличке уточнення. Ця цифра це число усіх користувачів "В контакте" чи лише в Україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользователи Украины Вконтакте: 16 254 991 человек (15 марта 2011 года)

А це майже 35% від населення країни. З тих 16 мільйонів 3 мільйони молоді думаю набереться.

Тут потрібно невеличке уточнення. Ця цифра це число усіх користувачів "В контакте" чи лише в Україні?

В Україні. Усього Вконтакті на момент 15 березня 2011 року зареєстровано 94 мільйона користувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж. В якості тесту, що б перевірити реальність твоєї пропозиції, пропоную організувати за допомогою соціальних мережі кампанію по організації в Луцьку самої високої явки на вибори. Якщо ти за допомогою соц. мереж зможеш добитися ну хоча б явки у 95% - то я повірю у реальність того що ти зможеш зібрати 3 000 000 підписів за референдум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усього Вконтакті на момент 15 березня 2011 року зареєстровано 94 мільйона користувачів.
в мене там 4 клона і ні одним не користуюсь - паролі забув.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж. В якості тесту, що б перевірити реальність твоєї пропозиції, пропоную організувати за допомогою соціальних мережі кампанію по організації в Луцьку самої високої явки на вибори. Якщо ти за допомогою соц. мереж зможеш добитися ну хоча б явки у 95% - то я повірю у реальність того що ти зможеш зібрати 3 000 000 підписів за референдум.

Зібрати народ у кожній області через соц мережі для підписів та зробити 95% явку на вибори це дві різні речі. Ви не врахували, що все ж таки більшість країни відсутня у соціальних мережах, тому цей варіант на ЯВКУ не впливає (хіба що частково).

в мене там 4 клона і ні одним не користуюсь - паролі забув.

Навіть з клонами три мільйона назбирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не врахували, що все ж таки більшість країни відсутня у соціальних мережах, тому цей варіант на ЯВКУ не впливає (хіба що частково).

Цей самий факт буде грати і проти збору 3 млн. підписів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не врахували, що все ж таки більшість країни відсутня у соціальних мережах, тому цей варіант на ЯВКУ не впливає (хіба що частково).

Цей самий факт буде грати і проти збору 3 млн. підписів ...

На референдумі голосують також виборці. Там вже дивлячись по чому голосують, люди самі зацікавляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провідні соціологи України стверджують: нова Верховна Рада, швидше за все, обійдеться без партії Наталі Королевської. Але навряд чи – без партії Олега Тягнибока. А Віталій Кличко все ще може поступитися об’єднаній опозиції

тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре. А хто профінансує збір підписів?

Підприємці, меценати, самі громадяни, які підписують чи організації. Як же ж було за помаранчової революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підприємці, меценати, самі громадяни, які підписують чи організації.

Думаю, що перші та останні не наважаться це робити, принаймні відкрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що перші та останні не наважаться це робити, принаймні відкрито.

Я всього лише зачепив тему всеукраїнського референдуму, тут потрібно добряче подумати. Але ж це можливо і якщо є шанс цим скористатися на користь держави, то треба щоб люди це усвідомили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це реально - вірю. Але це і дуже не просто. Якщо я не помиляюся то до цих пір усі референдуми які проводились в Україні проводились по вказівці "з гори". До речі, а які саме питання ти хотів би винести на референдум. Конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це реально - вірю. Але це і дуже не просто. Якщо я не помиляюся то до цих пір усі референдуми які проводились в Україні проводились по вказівці "з гори". До речі, а які саме питання ти хотів би винести на референдум. Конкретно.

Мені на це потрібен час, я лише висловив свою пропозицію. Законну і дієву.

Для прикладу питання можуть стосуватися пенсійного віку чи пільг, яке є досить актуальним. Або ж питання щодо депутатської недоторканості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше голосів у соцмережі зібрав проект ред булл, коли чувак стрибнув з космоса на землю - біля півмільйона голосів. Якщо ти зможеш зібрати три мільйона - тебе зразу занесуть до книжки Гіннеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві розклади не лише у соціологів, а й у букмекерів

Пруфлінк

https://www.bwin.com...%B0#League30066

post-4361-0-02541800-1350514015_thumb.jp

post-4361-0-45042700-1350514075_thumb.jp

post-4361-0-02541800-1350514015_thumb.jp

post-4361-0-45042700-1350514075_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю тут такая проблема, хотят деньги сэкономить, и делают рекламу у своих же рекламных фирм, печатают на своих же подконтрорльных типографиях и.т.д. И получается реклама аля "Пупкин - любит пенсионеров". Ему приносят готовый результат показывают, он говорит, мол ну чета слабенько как-то, а ему, ну что поделаешь батенька, вот когда будете любить пенсионеров, что-то сделаете, тогда и будет что показать, а пока, только лицо старушки, которая говорит, что все хорошо или, что все плохо :)))

Знайшлось підтвердження цього! ШОК! НЄВЄРОЯТНО! СКАНДАЛИІНТРІГІРАССЛЄДОВАНІЯ!!!!

1350418136_1350069l.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час перевиборчої кампанії я трохи змінив позицію і вирішив, що не буду голосувати за Батьківщину і Кравчука.

Планую голосувати за Свободу. Вже очевидно, що після виборів світ з голови на ноги не перевернеться, а присутність Свободи в парламенті трохи розбавить запліснявілий коктейль звичних політиків. Буде цікаво, будуть зміни, а зміни - це те, що потрібно.

По мажоритарнику роздуми наступні. Завжди був переконаний, що голосувати за завідома непрохідного кандидата - це завідома програш. Зараз я так не думаю. Якщо розраховувати на більш тривалу перспективу, то мій голос забезпечить підтримку кандидата і дасть йому стимул далі працювати над політичною карєрою, відчуваючи підтримку громадян. Через деякий час це обовязково дасть результати... можливо вжде на наступних виборах. Тільки от за кого саме - ще думаю. Можливо - Федосюк.

отакі думки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...