Перейти до змісту

Куплю корпус до Нокіа С5-03


Malchyk

Рекомендовані повідомлення

Попросили найти корпус або ж саму ту пласмаску яка відбилась

якщо у когось є, навіть б/у, купив би

post-7139-0-21182000-1342975042_thumb.jp

post-7139-0-83988200-1342975050_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернись в Робим гуд на проспекті Волі, замовляв у них, 20-чи 25грн. коштувала, поміняш сам елементарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там і поміняють. А якщо телефон ще на гарантії, то цілком можливо, що й безплатно зроблять. Загалом це є механічне пошкодження, але при певних умовах для даної моделі це може розглядатися як гарантійний випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там і поміняють. А якщо телефон ще на гарантії, то цілком можливо, що й безплатно зроблять. Загалом це є механічне пошкодження, але при певних умовах для даної моделі це може розглядатися як гарантійний випадок.

гарантія не пропаде якщо не було сильного удару, зазвичай вони тріскають від падіння

я брав знайомій, коли вони тільки появились, в неї телефон випав з рук на плитку з висоти 1метра, і тріснуло саме ниржня частина, поміняти самому не проблема а там ще гривень 20 візьмуть за заміну

доркечі тоді чекав з місяця 3 поки првезуть (телефон тоді тільки з'явився в продажі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку випускають нову модель телефону. Потім ці телефони з'являються в продажу. Потім починають потрапляти в ремонт. І вже потім по факту несправностей склади СЦ наповнюються ходовими запчастинами... Приблизно так це виглядає.

По даній моделі багато нарікань саме на ці кришечки. Вони тріскають. Частина з цих несправностей пов'язана з недопрацюваннями Nokia, але більшість є наслідком недбалого використання телефону кінцевим споживачем. В СЦ є відповідні бюлетні, вказівки як і що перевіряти і по результатам діагностики приймати рішення.

Те, що телефон впав на плитку - це не гарантійний випадок. Однак навіть в такому випадку можлива заміна даної запчастини по гарантії, якщо номер версії з/ч нижче вказаного в бюлетні.

При самостійній заміні запчастин ви можете втратити гарантію на пристрій вцілому. При заміні деталей в авторизованому СЦ гарантія на пристрій зберігається і на замінені деталі надається окремо гарантія, як правило - 3 місяці. Так що вибір за вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

дякую всім, сьогодні зайду туди і гляну, відпишу що там і як

Друже, то ти заглянув чи ні??

Бо в мене теж є квитанція на завдаток від 31.07.2012. Ще досі деталь везуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не відписував, бо у Київі був

я дивився, але мені сказали, що тільки весь корпус змінять, окремо деталь ніхто не продасть

то я вже забив, тел і так здається норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...