Перейти до змісту

Політик, якого Ви ненавидите., шукаємо найогиднішого.


t0rik

шукаємо найогиднішого.  

112 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тарра правильно заметила, всю энергию Тимошенко, да направить бы в нужное русло, было б дело. А так - матом хочеться ругаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( Цікава тут темка у Вас. Я, наприклад, за комплексне покарання всіх політиків: в топку, на буряки потім на уранові шахти і під кінець, моє улюблене, - ВИГНАТИ ВСІХ НА*** З ПЛАНЕТИ (вибачте що не матом ;) ). А якщо справді, то потрібно міняти всіх повністю і запускати нове молоде покоління політикив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мене харить Вітренко....

Кричить про любов до України, а сама...

Згадайте Євробачення....

Ну не подобається Смердючка, ну і сиди тихо дома... Ан ні, поїхала в Росію, в студію до Млялахова... і кричить там, шо русские білі лучшімі, мля

Ющенко... так, трохи кумарить, своєю нерішучістю і бездіяльністю... Але він явно в мене не проходить в цьому списку...

Янукович? Та ну! Реально пацан "вертится" як може :)

Луценко... та мені його навіть шкода... Хоча в органах нашої славної міліції він реально почав наводити порядок... Це точно, спитайте у людей, які там працюють, прості менти за нього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вони рахіти безрукі. Перед виборами обіцяють, обіцяють... А після виборів маємо х№; :)

Я ПРОТИ КОЖНОГО ПОЛІТИКА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із тих що мають політичну вагу- падонок "праффесарр", а якщо враховувати і всяку дрібноту- то Вітренко. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я оприділяю по яйцям ;) )))))))) Але короче кажучи всі голосуємо за Кириленка - самий чесний і справедливий політик, якого ніхто не ненавидить ))) :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я оприділяю по яйцям ;) )))))))) Але короче кажучи всі голосуємо за Кириленка - самий чесний і справедливий політик, якого ніхто не ненавидить ))) ;)

Если политика не ненавидят, ну хотя бы кто то.... значит он действительно полный "0" (нуль)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не навижу главного политика этой страны- ТЕЛЕВИЗОР! Поэтому и не смотрю его! Не было бы телевизора не было бы и раздражающих нас политиков!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эта голосовалка - как разбираться в оттенках говна, противно, одним словом. Но Черновецкий - рулит, увидев его по телеку я быстрее, чем в других случаях переключаюсь на другой канал.(~0.3c)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cамая тупая и ужасная политическая група это Прогресивние социолисти это просто ужас какойто воняет имешает нам вступить в НАТО :);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ЛИТВИН!!!

ВИДАЙТЕ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ ЛИТВИНА!!!

Я ВИМАГАЮ НЕГАЙНО ПРИВЕЗТИ ЛИТВИНА В ЛУЦЬК І ВИДАТИ ЙОГО НАТОВПУ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ЛИТВИН!!!

ВИДАЙТЕ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ ЛИТВИНА!!!

Я ВИМАГАЮ НЕГАЙНО ПРИВЕЗТИ ЛИТВИНА В ЛУЦЬК І ВИДАТИ ЙОГО НАТОВПУ!!!!

натовп з ним розберется... :D

В них усіх маски безневинності, вони усі хороші щоб замилити очі народу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітренко - "сто балов", більшого клоуна в нас в країні не найдеш... Таку чепуху як вона несе то даже Жирік відпочіває.

А що стосуеться Юлі - то побільше би таких людей з НЕШАБЛОННИМ мисленням і радекальним підходом... більше би було толку від тих політиків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував би за половину точно

1Шуфрич звичайно клоун але у нас в країні таких при владі не вистачає, буде з чого колись поржати

2Льоня Космос розвісив численні пости по києву "на дороги виділено 200 млн грн" і по всьому києві пробки

3ви фотки вітренко на рибалці бачили, ржу німагу))))

4проголосував за янека, достав однако.....

5ющенко-креведко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітренко однозначно. Таку стєрву ще треба пошукати. За одні її слова її треба до стінки поставити.

А щщ стосусується Юлькі, то вона тільки говорити і вміє. Дякуємо, вже покерувала, в неї шанс був і показала свою абсолютну нездатність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...