Перейти до змісту

Віддам цілий ящик іграшок


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Віддам ящик іграшок, які лишились від меншого племінника

Притримай трошки. Будемо збиратися знову віддавати речі іграшки тим, хто не має змоги їх купити.

Ти ж походу, десь в будинку де Ман'як живе, і від мене неподалік. От тоді й заберемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притримай трошки. Будемо збиратися знову віддавати речі іграшки тим, хто не має змоги їх купити.

Це стосується цієї теми? http://board.lutsk.u...k/page__st__300

Чи це буде окремий збір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу таки да, сусiд, раз айпi лише на два знака вiдрiзняется, ще й в мому пiдьiздi по iдеi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу таки да, сусiд, раз айпi лише на два знака вiдрiзняется, ще й в мому пiдьiздi по iдеi :)

один "павер юзерс", інший "команда форума", живете в одному під"їзді і навіть не підозрювали про це?))) вибачте за флуд

Віддам ящик іграшок, які лишились від меншого племінника

Притримай трошки. Будемо збиратися знову віддавати речі іграшки тим, хто не має змоги їх купити.

Ти ж походу, десь в будинку де Ман'як живе, і від мене неподалік. От тоді й заберемо.

Як будете збирати, напишіть мені в ЛС. Багато чого ще від меншого брата залишилось. Іграшки у нормальному стані, з радістю поділимось, подаруємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один "павер юзерс", інший "команда форума", живете в одному під"їзді і навіть не підозрювали про це?))) вибачте за флуд

так я приблизно знаю, в кого ДГ е, але ж по нiкам нi, та й квартирантiв достатньо мiняется весь час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...