Перейти до змісту

Шукаю мануал(інструкція по експлуатації) МЕРС 609DШукаю мануал(інструкція по експлуатації) МЕРС 609D


vagus

Рекомендовані повідомлення

Шукаю мануал(інструкція по експлуатації) МERCEDES 609D або на малотонажні фургони Т2. Дуже пторібна щось весь нет перерив а скачати не вдалось.Можлива оплата невелика або сік пиво мін вода. Пропонуйте домовимся. Чекаю пропозиції....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які саме пункти цікавлять?

Вся книга в електроному вигляді. Торг.

які саме пункти цікавлять?

не в обіду елекрика точно не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не має потрібного. може в когось є вже скачаний мануал ТОРГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ......... Куплю недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовсім не воно + в мене зїло 15грн з мобільного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовсім не воно + в мене зїло 15грн з мобільного

:ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо це підійде?

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4074865

Описание:

информационная база по ремонту легковых и грузовых автомобилей, автобусов и тракторов, европейского и американского рынков. Программа содержит подробную информацию по ремонту всех агрегатов, электрики, мотора и коробок передач. Внимание: на старые модели электрических схем нет. Работает под WINDOWS NT, WINDOWS 2000, Windows XP. Поставляется как сетевая, так и локальная версии программы. Обновляется каждый месяц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..перерив усі ресурси, ніц! Як варіант мануали, що на формулі продають, але сцуко дорого там :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовсім не воно + в мене зїло 15грн з мобільного

:ohmy:

В ітозі закинув 48 грн. получив доступ до скачкі а вони пишуть соррі ніхто зараз не роздає.... отакий попандос......шо всі такі тупі що не можна з нета стянути мануал халявний на стару машину піпец просто. П.С прошу нікого не ображатись.

це якась дурістіка качав на скудо на добло на новий партенр. А на мерс 20річний то соррі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...