Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Шить через софтіну Flash&Backup 3

FB.jpg

Тут можна зареєструвати цю програму всім жителям (по ІР) екс-СССР

Прошивки

Софт

Форуми почитать

FAQ (Мануалы/Инструкции/Статьи)

Motorola E398/E790/E798/E1Rokr

Я особисто прошив таких телефонів штук з 20, все нормально і досить просто, бувають з скаченими прошивками глюки (рідко, але бувають, але впринципі не суттєві) Треба просто посидіть, почитать трошки і все буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цьому саті http://www.e398mod.com ти найдеш куча софта і прошивок але про прошивки уважно читай бо там є і для е398

І ше регайся на форумі http://forum.motofan.ru читай все там як вище було сказано

Тum@n-ом і задавай там всі питання де тобі дадуть відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там вже і так є відповіді на ВСІ запитання щодо прошивки/відновлення. Просто користуватись пошуком не завадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Перепошивав багато разів ... чесно, дуже прикольно, в мене була Е398, "чудеса" творити можна. =) Правда з частим перешиванням пропав у мене "блутуз", думаю, що десь при перепрошивці (хто зна на якому разі) чот не так "зашилось" ("забив" частину мікросхеми). Сильно часто не перешивай, а то зовсім "здохне". =)

Всю інформацію брав з http://supertrubka.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то пропав? В самій прошивці чи драйвер паше, но нема чим керувати?

В прошивці він є, його можна вибрати і натиснути "ввімкнути", але він фізично не робить ... думаю, що драйвер не паше. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у мене такий Рокр прошивав його вже разів двісті а то й більше, бували дні шо телефон я прошивав разів десять......

2 Dimonix ця проблема Блютуса вирішуеться http://forum.motofan.ru рулить такшо треба почитать там люди теж мали такі проблеми і їх вирішували :bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошивав свій РОКР разів 100)) З першого разу вбив телефон наф** .. Допоміг цей же форум :)

Вчора сзову поставив нову прошивку(монстра) Mpx398_De_Luxe ;)

Якщо плануєш шити, то спочатку раджу рідний бут мотора понизити до 07D0 як в Motorola E398, а інакше тобі просто більша половина мострів нестане на нього!(детальніше про пониження на форумі motofan.ru) Звичайно якщо ти нехочеш понижувати бут в моторі, то є також вихід: ставити монстра тільки частично! Тобто оформлення, софт, теми... Для цього просто вибираєш в Флеші тільки пункти CG3 CG4 CG15 - і монстер запустить частично і буде нормально працювати, але є одне НО - краще монстра на основі наприклан 49 проши ставити на 49. А в тебе як я розумію рідка, завоцька проша - напевне на 99% це 42-га. Саме краще раджу найти тему на мотофані про пониження буту, а тоді ставити любу прошивку яка тільки сподобається! :)

Нащот того чим шити: Раджу всетаки прогу RSD Lite, або MultiFlashFlex, ато в Flash&Backup я невпевнений, оскільки вона ненадійна!

Удачі в прошиванні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шив я тільки через Flash&Backup і все пахало норм е куча тут настройок і можна патчить, отключать РСА і тагдалі... RSD Lite засильно проста та і вона немае стількі фітч як ФлешБекап!

Сама ненадійна прога то СмартМото так як через неї можна вже неоживить нелефон ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шив я тільки через Flash&Backup і все пахало норм е куча тут настройок і можна патчить, отключать РСА і тагдалі... RSD Lite засильно проста та і вона немае стількі фітч як ФлешБекап!

Сама ненадійна прога то СмартМото так як через неї можна вже неоживить нелефон нікагда...

Ти мене неправильно зрозумів! Я також користуюся фалешом, якщо потрібно щось пропатчити ітд. Але людина хоче повністю поміняти прошу - тому я зі 100% впевненістю кажу, що краще буде це щробити прогою RSD LIte :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та немає різниці чим прошивати, вбити програмно моторола Е1 просто неможливо, взагалі як і інші мотороли, в любому разі через тестпоінт мона вернути в робочий стан, я сам замітив одну особливість- якщо робиш бекап прогою FlashBackup 2.62 то вернеш в робочий стан в любому випадку, а з новішими прогами- не завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки шоб небуло мороки з ТП то треба знать шо робить...

В народа були і випатки шо і ТП непомагало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті стільки написано і детально описано процес прошивки- перепрошивки, що від людини потрібно тільки одне- Д У Ж Е уважно прочитати і зробити все крок за кроком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті стільки написано і детально описано процес прошивки- перепрошивки, що від людини потрібно тільки одне- Д У Ж Е уважно прочитати і зробити все крок за кроком

Згоден, через це мені і подобається "Моторола", там навіть сам можеш щось "доробити", якщо маєш голову і "прямі" руки. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...