Перейти до змісту

Потребую підказки по стабілізатору для котла


Рекомендовані повідомлення

Суть така. Три роки в мене працював ось такий апарат (етикетка українська, а насправді виявився китай китаєм). Слугував для живлення газового котла, оскільки із якістю струму вдома - біда. Всіляко бувало, ремонтувався кілька разів, навіть горів. Прийшла пора йти йому на "пенсію". А замість нього що брати - не знаю. А треба. Тому прошу допомоги професіоналів. По перше, краще дискретний чи аналоговий, по-друге, який саме, і, по-третє, де придбати. Потужність попереднього задовільняла "з головою", простого "відсікача живленя" не треба, бо треба стабілізувати напругу, а лиш тоді "відсікати" за потребою.

В попереднього замалий гарантійний період (і експлуатаційний), тому шукаю альтернативу.

P.S. Базарні пропозиції вивчав, цікавого, крім хамовитих продавців-"знавців", нічого не виявив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купил себе на дачу такой, тут- ничего, доволен...

Скільки часу в експлуатації? Шумність? КПІ сервіс в Луцьку немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пол года, тихий, КПІ сервіс в Луцьку немає...:), но есть службы доставки...

2года гарантии и "легендарный АРС"...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купил себе на дачу такой, тут- ничего, доволен...

У мене також такий. Для компа купивував. Що у ньому не подобається -то це що після його ввімкнення в мережу треба чекати 4-5сек поки запуститься.

Все остальне ГУД. Шуму практично не помічаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но есть службы доставки...

На сайті доставка лиш по Києву і самовивіз. Службу доставки на стороні шукати?

Щодо півроку. В мене проблеми зявились буквально за місяць після закінчення гарантії. :angry:

To coding Декілька секунд для старту і в мене, це нормально, звик. Як і "вирубування" напруги на кілька хвилин при геть нестандартних параметрах вхідного струму. Кілька разів міняв плавкий запобіжник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Придбав такий. Змонтував на стіні. Працює кілька днів - політ нормальний. Поклацує час від часу. Сподіваюсь, що за два роки напишу позитивний відгук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...